Ke stažení

Ke stažení

Užitečné věci pro tvou potřebu

Stále usilovně pracujeme na doplňování obsahu ke stažení. Pro přehlednost jsme Vám ho setřídili do několika kategorií:

Archiv dobrodružství – Kontaktovali jsme desítky PJů, kteří vytvořili kvalitní příběhy a byli ochotni se o ně podělit. Postupně je zpracováváme do jednotného standardu pro rychlou orientaci vypravěče. Díky tomu se dostanete k obsahu, který byste jinak těžko hledali. Archiv budeme samozřejmě stále doplňovat a vybírat to nejlepší, co bude k nalezení.

Nástroje a Aplikace – Pokud si chcete vytvořit postavu, simulovat boj nebo mít k ruce magickou knihu, stačí si stáhnout aplikaci.

Herní dodatky a vylepšení – Do pravidel se snažíme vložit jen to, co je opravdu nezbytné. Hra se však neustále vyvíjí. Proto zde naleznete nová kouzla, bestiář, herbář a spoustu dalšího.

Promo Dračí Hlídky – V této sekci najdete wallpapery, bannery a podobné propagační věci s motivem Dračí Hlídky. Snad se Vám budou líbit a zaujmou i potenciální nové hráče.

Pokud máte sami něco zajímavého, prosím, ozvěte se. Pomůžete nám tak dále vylepšovat tuto sekci. Děkujeme Vám.

Jméno autora:

Typ dobrodružství:

Doporučená úroveň:

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

Dobrodružství je určeno pro pokročilou družinu. Odehrává se v horách a v podhůří. Točí se kolem podivných událostí, které vygradovaly v nenávist mezi trpaslíky a lidmi. Postavy musí rychle sesbírat dost informací a správně je poskládat, aby dokázali identifikovat příčinu toho všeho a zabránit nejhoršímu.

Kdesi v dálce zahřmělo. O chvíli později se dunění prohnalo mezi skalami. Postarší trpaslík pohlédl ustaraně k nebi a hned zase zpět do temné jeskyně. Ležel tu už nějakou chvíli. Levou nohu měl ošklivě poraněnou a obvazy prosakující krví. Tupá bolest mu pulzovala v ráně a všiml si, jak se mu třesou ruce. Křečovitě v nich svíral křesadlo. Zápalná šňůra se na zemi před ním klikatila kamsi do šera. Zevnitř štoly se ozývaly zvonivé údery krumpáče o skálu. „Jak dlouho ještě?“, pomyslel si. Už teď jeho přátelé kopali déle, než byl schopen uvěřit, že vůbec bude možné. Uvědomil si, že asi zná důvod. Ta bytost, kterou v hlubinách dolu objevili, nahoru nespěchala. Jistě si dala záležet na utrpení všech, kdo ve štolách pracovali. Pořád před sebou viděl zlověstná světélka v očích toho monstra.
Zvuky z jeskyně konečně utichly. Jeho vrásčitá tvář se uvolnila nadějí. Povedlo se! Teď jen odpálit nálože a to prokleté místo se může navždy uzavřít!
„Neéé! Fjorne!“, ozvalo se náhle a tmou jeskyně prolétl oslnivý modrý záblesk.
„Bohové“, zašeptal tiše a uvědomil si, že je pozdě. Pokusil se vstát, ale nebyl toho schopen. Nedokázal jim pomoct.
„Při slávě našich otců, nech nás to zastavit“, zachrčel tichou modlitbu, zatímco se potýkal s křesadlem. V další vteřině přeskočila jiskra a doutnák začal rychle hořet. Trpaslík se pak s vypětím sil odplazil dál od ústí jeskyně. Opřel se o hrubě opracovaný kámen a sledoval, jak prskající plamínek mizí ve štole. Hlavou se mu hnaly myšlenky, zda jeho přátelé stihli to, co měli. Zda sudy s prachem dostali na svá místa. Ti přátelé, kteří jej před pár hodinami vytáhli z hlubiny a zachránili mu život. Ti, kteří teď musí být obětováni.
Jasný záblesk ozářil horské štíty a ozvala se ohlušující rána . Kameny a prach padaly všude kolem. Spad zasáhl i nebohého trpaslíka. Ležel teď nedaleko zavaleného vchodu, pokrytý šedým prachem. Než omdlel, pocítil úlevu. Že uspěl a že to, co našli, zůstane navždy uvězněno v temnotách...

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 6

Stáhnout 
(19. 3. 2018 - 6,46 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Dobrodružství bylo testováno s pěti postavami okolo čtvrté úrovně. Odehrává se na nerovné krajině, plné polí a menších pahorků. V této klidné krajince, se však odehrálo něco zlověstného a místní se bojí chodit do vinohradů. Je jen na postavách zjistit příčinu toho všeho.

Fazulov je poklidná víska v Ostrožském kraji. Její obyvatelé se věnují hlavně pěstování vína a jeho popíjení. Loni se však mezi vinohrady stal zlý skutek, který obyvatelům dodnes nahání strach. Vezme družina práci, ze které se vyklube docela slušná šlamastyka?

Jméno autora: Ctibor "Korhul" Brančík

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 4

Stáhnout 
(16. 5. 2018 - 1,99 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Dobrodružství je navrženo pro sehranou družinu (hráči středně pokročilí), která ráda pátrá a nebojí se postavit prvnímu stínu, který na ně vybafne. Co nemá družina dobrodruhů na výši úrovně a životaschopnosti, na to může vyzrát týmovým duchem. Příběh lze jednoduše upravit pro menší počet hráčů než je očekávaná sestava.

Družina přichází do vísky Desetiolší, kde se před večerem ubytuje. Druhého dne zrána, o svátku zimního Slunovratu, se družina spolu s procesím asi o 100 lidech vydá na horu Svatyni, kam ponesou skromné obětiny bohu Žírnovi. Protože je cesta namáhavá, začne se procesí trhat na menší skupinky. Toho využijí hladoví hejkalové a některou z menších skupin napadnou.

Družina hráčů se zúčastní boje a je již jen na hráčích, zda se vydají po stopách hejkalů nebo zůstanou s procesím a budou ho chránit po zbytek cesty. Po obřadu na hoře Svatyni a zpáteční cestě, se ve vsi všichni dozvědí, že zde zbytek hejkalů vyraboval statky. Dobrodruzi se mohou pokusit najít rabující hejkaly a drobně si přivydělat. Za 10 a více hlav hejkalů mohou od zemana dostat odměnu. Zatímco se dobrodruzi zotavují z bojůvek s hejkaly, zjistí, že do kraje přicestovala tříčlenná družina trpaslíků.

Zeman je zvědavý, co tu pohledávají. Proto pozve dobrodruhy i trpaslíky na večeři k sobě na tvrz. Na této večeři mohou dobrodruzi zjistit, že trpaslíci pátrají po památce svých předků, kteří kdysi na úbočí Jezerní hory žili. Zeman pověří družinu doprovázením trpaslíků a zároveň je jmenuje svými špehy.

Na Jezerní hoře zjistí, že starý lom je znovu obydlený a velké dědictví trpaslíků, Černá kovadlina, je možná využívána novými obyvateli. Je jen na hráčích, kudy se bude příběh vyvíjet a jaký bude závěr
dobrodružství.

Jméno autora: Ctibor "Korhul" Brančík

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 3

Stáhnout 
(16. 5. 2018 - 1,10 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Dobrodružství je psáno pro úplné začátečníky. Družina se vydá do kopců najít obra a získat jeho obrůvky. Moc pěkný relaxační příběh i pro zkušenější hráče - Roleplay a zábava.

Toto dobrodružství zavede postavy na vesnickou letní slavnost. Doslechnou se zajímavé příběhy a ty je povedou do skal pátrat po obrovi. Mohou je potkat lehčí úkoly, nějaký boj se zvěří a hlavně dobrá zábava.

Jméno autora: Ctibor "Korhul" Brančík

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 1

Stáhnout 
(7. 8. 2017 - 945,68 KB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Dobrodružství je psáno pro sehranou družinu. Vyžaduje navíc velmi dobrou přípravu vypravěče a pochopení reálií. Půjde o vyšetřování v rámci šlechtické rodiny.

Dobrodružství je navrženo pro sehranou družinu, která ráda za úplatu nakoukne za oponu tajemství poměrně známé obchodnické rodiny. Nevěřte ale všemu, co vám kdo poví, intriky jsou zde na denním pořádku a každý z rodiny chce zahrát svůj neočekávaný tah.
Příběh je vhodný pro vypravěče, který se na něj dobře připraví. Díky detektivní povaze vyprávění obsahuje tento text poměrně hodně geografických reálií a informací o jednotlivých členech rodu. Zápletky se mohou různě prolínat nebo naopak mohou družině chybět kusé informace, které hráči musí téměř vylámat z vypravěče.

Jméno autora: Zuzana "Arxis" Urbanová

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 2

Stáhnout 
(7. 9. 2017 - 2,90 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Dobrodružství je psáno pro družinu začátečníků. Ideální počet hráčů je 3-5. Tento příběh by se dal zařadit jako zábavně hororová fantasy.

Zvládne družina přenocovat v prokletém srubu? Vsaďte sa, vy hrdinové, že v mojim srubu na palúčku nepřečkáte, dokaváť táhlencta kokrhavá beštyja natřikrát slunko nepřivitá! Chajdu si pak kludně možete nechať, ale fčil mi sem postavte flašu Žábovice!

Jméno autora: Roman "Aramir" Dvořáček

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 1

Stáhnout 
(19. 3. 2018 - 4,16 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

Dobrodružství je psáno ideálně pro družinu mírně pokročilých až pokročilých postav (3-6 úroveň), Příběh je detektivní horor.

Jednoho chladného podzimního večera se družina dostane k vesnici jménem Blatná. Kolem se motají stíny vesničanů s lucernami a pochodněmi. Volají dívčí jméno a je jasné, že se něco stalo. Je na družině, aby přišla celé záhadě na kloub.

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 3

Stáhnout 
(27. 11. 2017 - 4,07 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Dobrodružství je navrženo pro družinu začátečníků a postav na nižších úrovních, která se rozhodne pomoci prozkoumat podzemní prostory pod tvrzí Hrochův Hrádek. Příběh je jednoduchý i pro vypravěče, bez spletitých zápletek a postranních příběhů.

Tento příběh klasického fantasy dává hráčům při průzkumu zavalených podzemních prostor do rukou informaci o úlomcích tajemného amuletu. Ten mohou v několika navazujících dobrodružstvích najít a složit jej dohromady. Jakou mocí artefakt vládne, se však družina nedoví, dokud ho nesloží. Zda si tento amulet dobrodruzi ponechají, nebo ho prodají, je jen na nich.

Jméno autora: Zuzana "Arxis" Urbanová

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 1

Stáhnout 
(27. 3. 2018 - 3,30 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Toto dobrodružství navazuje na úvodní quest "Na Zelené vlně -
Věž kněžky Afry". Příběh je navržen pro družinu začátečníků a postav na nižších úrovních, která se rozhodne prozkoumat nebezpečnou cestu dolů do propasti pod tvrzí Hrochův Hrádek. Příběh je jednoduchý i pro vypravěče, bez spletitých zápletek a postranních příběhů.

Toto dobrodružství se odehrává v knížectví Grešlov v podzemních chodbách Kvílivé propasti. Reálie tohoto i navazujících dobrodružství je možné jednoduše přepracovat do jiného světa.
Herní žánr: Tento příběh klasické fantasy hry na hrdiny zavede dobrodruhy k jednomu z úlomků Azurového amuletu.

Jméno autora: Zuzana "Arxis" Urbanová

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 1

Stáhnout 
(31. 1. 2018 - 855,06 KB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

Dobrodružství pro družinu postav na páté úrovni. V příběhu je potřeba sesbírat informace, proniknout na chráněné místo a dostat se z něj zpět.

Tento příběh byl napsán pro únorový turnaj DrD v SVČ Ostrava (2018). Je to napínavé dobrodružství zasazené do reálií alchymistické gildy ve městě Milford. Družina získá pohádkově placený úkol, ale čeká ji nebezpečný průnik do zajištěné budovy.

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 5

Stáhnout 
(21. 2. 2018 - 1,96 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

Dobrodružství pro družinu postav na páté úrovni. V příběhu je potřeba vypátrat podivné okolnosti zmizení přítele a vraždy, ke které ve městě došlo.

Tento příběh byl napsán pro únorový turnaj DrD v SVČ Ostrava (2018). Je to napínavé dobrodružství zasazené do města Ruaron. V něm je potřeba provést pátrání, najít svědky a nakonec odhalit a porazit temného nepřítele.

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 5

Stáhnout 
(21. 2. 2018 - 2,65 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

V tomto dobrodružství se družina vydá pátrat po útočnicích, kteří napadají lesní cestu. Vše bude nakonec jinak a pátrání je zavede do staré pevnosti Stolberg...

Tento příběh byl napsán pro březnové setkání skautů - Freever. Je to napínavé dobrodružství zasazené poblíž divokého hvozdu u města Torgham. Družina se vydá po stopách temných událostí v pevnosti Stolberg a s pomocí meče Bertelkemu se bude muset vypořádat s dávným zlem.

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 3

Stáhnout 
(6. 6. 2018 - 909,08 KB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Jde o akční dobrodružství, jehož cílem je zabavit postavy na dlouhé cestě pustinou odněkud někam a učinit ji zajímavější. Bude potřeba sbírat informace, vyjednávat a řešit lehčí až středně těžké hádanky. Bojové scény jsou středně až velmi obtížné.

Družina putuje pustinou a při noclehu v opuštěných ruinách je svědkem pravosti pověsti zdejšího kraje. Bývalý hostinec pro karavany je prokletý a jeho pán nemůže najít pokoje. Zjeví se proto družině a požádá jí o pomoc s navrácením Srdce čarovného zvonu.

Jméno autora: Petra "Ascella" Vřesová

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 5

Stáhnout 
(17. 7. 2018 - 4,38 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

V tomto dobrodružství se družina dostane do víru tajemných událostí. Vesnici Třešňová napadá podivný cizinec. Bude potřeba vyšetřit, co je zač a o co vlastně ve skutečnosti jde.

Tento příběh byl napsán pro OstraCON. Jde o tajemné dobrodružství plné nadpřirozených sil a temné moci. Družina bude muset pátrat v minulosti rodin, které v kraji žijí a odhalit starou křivdu. Něž se jí to však povede, užije si spoustu děsivých chvilek a boje s nesmrtelným zlem...

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 1

Stáhnout 
(15. 8. 2018 - 3,42 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

V tomto dobrodružství se družina dostane do města Sirdell. Zde se záhy ocitne ve víru událostí kolem náboženského řádu Křišťálové hvězdy. Nezbývá než zjistit, proč je družina sledována. A vůbec zjistit, co se to tu vlastně děje.

Toto je legendární dobrodružství napsané pro fantasy setkání HavCon. Družina bude vyšetřovat aktivity tajemného Hadího kultu. Při tom bude muset spoléhat nejen na své bojové schopnosti, ale také na svůj důvtip a přesvědčivost při sběru informací.

Jméno autora: Jan "Dart" Staš

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 8

Stáhnout 
(9. 11. 2018 - 5,71 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

V tomto dobrodružství se družina dostane daleko na sever. Čeká je hledání tajemného zla, vymítání démonů a cesta do starodávného Arlandského opatství.

Tento příběh byl napsán pro seznamovací hraní ve Frýdku Místku.
Jde o tajemné dobrodružství plné nenadálych útoků v lesích severu. Kromě nakažených lidí a zvířat zde číhá pradávný ďábel, uvězněný v bloku ledu. Proti tak mocnému nepříteli bude družina jistě potřebovat pomoc kleriků z nedalekého Arlandského opatství. Bude to však stačit? Kdo ví. Příběh má více variant řešení. Umožňuje navíc propojení s dalšími zápletkami ve službách svatého řádu.

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 2

Stáhnout 
(31. 12. 2018 - 10,96 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Romantický fantasy příběh protkaný mnoha vedlejšími zápletkami, které mohou družině poskytnout indicie k řešení nelehkého úkolu – vypátrání a polapení bájného jednorožce.

Sám kníže Bludnovského kraje pověří družinu úkolem - chytit živého jednorožce. Jelikož dcera knížete v příštím roce oslaví plnoletost, rozhodl se jí darovat jednorožce jako dárek k narozeninám a zároveň jako dar zásnubní. Postavy mají několik pokusů na splnění úkolu. Jejich počet je však limitován několika úplňky, než dcera knížete dospěje.

Jméno autora: Roman "Aramir" Dvořáček

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 4

Stáhnout 
(20. 1. 2019 - 3,94 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

V tomto dobrodružství bude družina vyšetřovat záhadný útok na hraniční osady. Bude muset najít zmizelého příbuzného a osvobodit ho ze skřetího zajetí. Do toho všeho navíc objeví tajemný poklad trpaslíků. Vzácné drahokamy vzniklé ze zkamenělých "modrých brouků". Právě pro ně si skřeti přišli a mají s nimi jistě své plány...

Tento příběh byl napsán pro seznamovací hraní na ZŠ Halenkov.
Jde o dobrodružství pro začínající družiny,
které čeká hledání stop, útěk ze zajetí a to vše pod taktovkou skřetů.
Tento příběh je prvním dílem celé trilogie zvané Černá smrt.

Jméno autora: Pavel "Tirus" Ondrusz

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 2

Stáhnout 
(4. 2. 2019 - 3,14 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

"Město čtyř" je dynamické dobrodružství od autorky Petry Ascelly Vřesové, v němž nechybí vyšetřování, boj, luštění ani překonávání překážek.

Vydejte se do města zbudovaného na zřídlech živlů, do MĚSTA ČTYŘ!
Zřídla se nyní začala bouřit a postavy vyšetřují příčinu, snaží se předejít katastrofě. Dobrodružství zahrnuje pátrání ve čtvrtích, průzkum labyrintu ovladače zřídel i setkání s dávným tyranem. Ten díky probuzeným zřídlům procitá ze svého tisíciletého spánku a chce znovu získat vládu.
Zasáhne družina do jeho plánů? Vypukne bitva o metropoli?

Jméno autora: Petra "Ascella" Vřesová

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 8

Stáhnout 
(21. 8. 2019 - 4,06 MB)

Ke stažení

Turnajové dobrodružství

Zákulisí nejmocnějších rodů Edorasu ukrývá mnoho zákeřných intrik a tajemství, rozkryjte je při prošetřování okolností lukrativní nabídky o zásobování armády.

Turnajové dobrodružství bylo vytvořeno pro turnaj OstraCon 2019. Dobrodružství se oderává ve městě zvaném Edoras, které se připravuje oslavami, gladiátorskými hrami, náboženskými obřady a otevíráním lázní na příjezd váženého velvyslance. Dobrodružství je tvořeno několika krátkými příběhy, konkrétně pátráním po přísně střežených dokumentech rozmístěných po celém městě a epickou finálovou akcí v utajení.

Jméno autora: Jan "Dart" Staš

Typ dobrodružství: turnajové

Doporučená úroveň: 4

Stáhnout 
(19. 7. 2020 - 2,66 MB)

Ke stažení

Volné dobrodružství

Malebná vesnička Censie je na nohou! Někdo zavraždil oblíbeného hostinského z Ožralé husy - Gerreta. Okolnosti vyšetřování vás zavedou do pěkně nepříjemné šlamastyky.

Hlavním těžištěm tohoto dobrodružství je samotné vyšetřování vraždy. Jsou zde výpovědi všech podezřelých. Některé se vzájemně potvrzují, jiné si však protiřečí. Autorem dobrodružství je Matouš Kovařovic

Jméno autora: Matouš Kovařovic

Typ dobrodružství: volně vyprávěné

Doporučená úroveň: 2

Stáhnout 
(26. 7. 2020 - 1,71 MB)

Ke stažení

Užitečný generátor map s možností nastavit si parametry jako velikost, komplexnost a rozložení místností. Nakonec si mapu můžete stáhnou jako obrázek, nebo rovnou vytisknout.

Pokud potřebujete vytvořit mapu podzemí pro svůj příběh, je tato aplikace určena právě pro vás. Stačí ji otevřít a nastavit si, jak by měla mapa vypadat a jak by se měla jmenovat.

Otevřít 

Ke stažení

Rychlý generátor nové postavy 1. úrovně. Dle zadané rasy a povolání vygeneruje náhodné atributy. Postavě je možné vygenerovat a stáhnout osobní deník ve formátu pdf.

Pokud potřebujete v rychlosti "naházet" postavu, náš generátor to udělá za vás. Stačí zadat rasu, povolání a pohlaví a náš web za vás všechno vypočítá.

Otevřít 

Ke stažení

Toto je univerzální Osobní deník postavy.

Osobní deník 08/2020

Stáhnout 
(4. 8. 2020 - 913,44 KB)

Ke stažení

Tento minibanner je v grafickém formátu GIF. Animaci můžete použít jako obrázek k propagaci Dračí Hlídky na svých webových stránkách. Děkujeme.

Animovaný banner s názvem Dračí Hlídka, jako reklamní poutač na náš web.

Stáhnout 
(23. 1. 2017 - 45,72 KB)

Ke stažení

Stáhněte si náš promo wallpaper. Ukazuje první město, o kterém se dovíte v souvislosti s alternativním světem pro Dračí Hlídku jménem Domovina.

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(28. 4. 2018 - 2,83 MB)

Ke stažení

Stáhněte si náš promo wallpaper. Jde o oblast trpasličího Středohoří v herním světě zvaném Domovina.

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(28. 4. 2018 - 4,52 MB)

Ke stažení

Stáhněte si náš promo wallpaper! Tentokrát ohnivého mága Drexlera Van Garda, vzdorujícího přesile monster!

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(28. 4. 2018 - 4,90 MB)

Ke stažení

Stáhněte si náš promo wallpaper! Tentokrát symbol Dračí Hlídky! Dračí štít, který na čas zůstal v temnotě. Ten, kdo ho nesl zemřel, ale jeho příběh pokračuje.

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(28. 4. 2018 - 3,48 MB)

Ke stažení

Alchymista - medik! Aneb z temných laboratoří těch, kteří propadli nesmírně zajímavému oboru. A kteří v něm našli tu temnější (a mocnější) stránku.

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru (5 MB) ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(28. 4. 2018 - 2,91 MB)

Ke stažení

Stáhněte si nádherný wallpaper Dračí Hlídky! Tentokrát s motivem Bílé pevnosti! Legendárního sídla paladinů ve světě Domoviny.

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru (5 MB) ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(28. 4. 2018 - 4,53 MB)

Ke stažení

Pokud se vám líbí logo Dračí Hlídky, je to ideální šance ozdobit si s ním plochu vašeho počítače :-)

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru (5 MB) ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(30. 4. 2018 - 3,23 MB)

Ke stažení

Tento wallpaper zobrazuje překrásnou trpasličí horskou svatyni Tor Amin. Jde o další lokaci z našeho světa Domovina.

Wallpaper je obsažen v ZIP souboru (4 MB) ve velikostech 1024x768, 1024x600, 1280x800 a 1920x1200

Stáhnout 
(15. 7. 2018 - 3,54 MB)

První povídka z řady humorné fantasy o příbězích trpaslíka Ya-pan Yapachsona,

První případ trpasličího likvidátora pojistných událostí nese podtitul Troll z olešnické tvrze.

Stáhnout 
(28. 3. 2018 - 411,74 KB)

Druhá povídka z řady humorné fantasy o příbězích trpaslíka Ya-pan Yapachsona,

Druhý případ trpasličího likvidátora pojistných událostí se ponese ve světle vyšetřování tajemné nehody teleporty a tragické smrti souboru Alex a dravci.

Stáhnout 
(28. 3. 2018 - 637,12 KB)

Stáhněte si super relaxační hru. Skládačku jednoho z našich wallpaperů.

V ZIP souboru (9 MB) najdete spustitelnou hru ve formátu EXE (11 MB). Vašim úkolem bude poskládat celý obrázek v co nejkratším čase a pochlubit se s ním :-)

Stáhnout 
(4. 4. 2018 - 9,32 MB)

Skvělá povídka (a také motiv jednoho z budoucích dobrodružství) od nového nadějného autora - Pavla Holce.

Stáhnout
(17. 5. 2018 - 3,03 MB)

Stáhněte si náročnější puzzle k povídce Údolí Šeravy. Na konci skládačky je otázka, na kterou byste měli znát odpověď.

Stáhnout
(18. 5. 2018 - 10,35 MB)

Puzzle k dobrodružství Píseň zvonu má v sobě tajemství. Uhádnete ho?

Stáhnout
(13. 7. 2018 - 13,33 MB)