Foundry VTT

Digitální Obsah - Foundry VTT

Chcete si zahrát Dračí Hlídku online a hledáte vhodný nástroj? Můžete vyzkoušet náš modul pro Foundry VTT.

Co je to Foundry VTT?

Jde o oblíbený moderní online nástroj k hraní RPG her. Podporuje mnoho herních systémů a stovky přídavných modulů, (jako kosmetické doplňky, tématickou hudbu, dynamické efekty kouzel, rozpohybování herní scény) které dokážou oživit hru

Mezi základní funkce patří definice zdí ve scéně, osvětlení i efekty počasí. Hru vždy hostujete na jednom vlastním počítači či serveru a ten musí mít zakoupenou licenci (jde o jednorázovou koupi). Další hráči se už jednoduše ke hře připojí pomocí internetového prohlížeče.

Více informací a možnost pořídit licenci naleznete na oficiálních stránkách

Foundry VTT

Obsah modulu

Správná hra by se neobešla bez interaktivního deníku. Nabízíme hned tři šablony – deník hráče, deník pomocníka a deník nestvůry. Chcete svou postavu obléci do nablýskaného brnění? Žádný problém. Otevřete deník postavy, v předmětech kompendia Dračí Hlídky vyberte vhodnou zbroj a přetažením ji umístěte do deníku. Pak ji stačí už jen obléci aktivací předmětu.
Deník za vás bude jako správný pomocník počítat statistiky bonusy, postihy a vyhodnocovat hody. Cílem je ulehčit vám běžné úkony, ať se můžete plně soustředit na hru.

Potřebujete si udělat vlastní variantu předmětu nebo schopnosti? I to snadno zvládnete. Jednoduše duplikujte podobnou položku kompendia a upravte u ní atributy.

Chcete hru oživit tokeny z naší dílny? Najdete je jako součást modulu ve složce /modules/draci-hlidka/assets/

Instalace a demo

Vyzkoušejte modul na našich serverech a otestujte si jeho funkce.

Demo server 1 Demo server 2

Informace k instalaci betaverze modulu jsou dostupné na stránce projektu.

Instalace modulu

Podpora

Něco vám není jasné, našli jste chybu nebo se chcete podělit o své dojmy? Jsme tu pro vás na Discordu.

Discord

Ukázka aplikace

Galerie

Autor modulu

Petr “Barbog” Hanták