Ambasadoři

Ambasador program

logo_ambasador_programuStaň se srdcem Dračí Hlídky!

Největší vypravěčská komunita v česku přijímá nové členy

Ambasadoři jsou komunikativní, samostatní a proaktivní členové týmu Dračí Hlídky, které baví práce s lidmi a jejich představivostí. Našim úkolem je pomáhat začínajícím hráčům a vypravěčům, pomáhat šířit informace o Dračí Hlídce a představovat ji novým lidem pořádáním ukázkových her.

Hraj pohodlně odkudkoliv

Ukazujeme krásy stolních RPG novým hráčům

Ať už se rád účastníš herních festivalů a conů, navštěvuješ deskoherní kluby nebo volnočasová centra, nebo preferuješ hraní Hlídky online, poradíme ti jak zorganizovat a zpropagovat komunitní akci, jak si nejlépe nachystat one-shot, ale i jak zvládnout představení základů hry ve velmi krátkém čase.

Stoupej ke hvězdám

Staň se součástí našeho příběhu a týmu, který za ním stojí

Staň se ambasadorem na zkoušku. Vyzvedni si základní balíček k propagaci, poznej náš tým, uspořádej první hraní naživo, zkus si přednášku nebo nám vypomoz na stánku. Pochlub se svou aktivitou na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru. Nemáš na živé akce náladu? Nevadí, pořádej oneshoty nováčkům na Discordu Dračí Hlídky!

tým_dračí_hlídky

Dostaň se za své zásluhy na vyšší Ambasador ranky a získej tak přístup k benefitům programu:

  • nahlédni do zákulisí týmu Dračí Hlídky
  • ovlivňuj zásadní rozhodnutí a vývoj nových produktů
  • získávej vstupenky na cony a festivaly
  • jezdi s námi na společné teambuildingy
  • měj přednostní přístup k merchi
  • dostávej odměny za rank

Jak se k nám přidat?

Rádi od tebe uslyšíme na adrese ambasador@dracihlidka.cz. Ve zprávě uveď pár informací o sobě (tvůj věk, zkušenosti s Hlídkou a stolními RPGčky, jaké město a region tě zajímá, proč by ses chtěl stát ambasadorem a jak bys chtěl začít). Povíme ti o celém programu více, přijmeme tě na zkoušku a přizveme tě na naše pravidelné cally kde si v přátelském kolektivu povídáme o našich plánech, vizích týmu Dračí Hlídky a co se nám v poslední době podařilo.


Ambasadoři Dračí Hlídky


fotka_ambasadora

Pavel „Warren the Reaper“ Šída

Rank: Koordinátor
Kde hraju: Brno

Dračí Hlídku hraju od vydání v roce 2020. Krátce poté, jsem se přidal i do týmu, kde jsem participoval na Knize monster a stal se koordinátorem Ambasador programu.

Co bych o sobě řekl jako o Pánovi Jeskyně? Kostky jsou zákonem. A to jak pro hráče tak pro monstra a NPC. Ve svých světech nešetřím konflikty. Rád se s vámi potkám osobně na jižní Moravě nebo na sítích.

Mail: ambasador@dracihlidka.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pawel.sida
Telefon: 736205977fotka_ambasadora

Bestie

Rank: Pokročilý
Kde hraju: Jičín

Dračák jako hráč hraju od roku 2018 a jako PJ od roku 2021. Baví mne hru obohacovat o rekvizity, itemy pro hráče nebo ručně kreslené mapy. Budu ráda, pokud si tuhle deskovku bez desky zamilujete tak, jako já.

Ambasadorem jsem se stala, abych přiblížila více lidem kouzlo hraní na hrdiny jinak, než na počítači nebo PlayStationu. Kromě hraní trávím spoustu času čtením fantasy, věnuji se sportovní lukostřelbě a letní sezónu trávím na hradě Kost jako průvodce. Bydlím v Jičíně, ale ráda zajedu Hlídku odehrát do Mladé Boleslavi, Turnova, Semil, Hořic nebo Nové Paky.

Discord: Bestie#3795
Telefon: 605817937fotka_ambasadora

Václav „Kasai“ Daneš

Rank: Pokročilý
Kde hraju: Ústí nad Labem

Ahoj, říkám si Kasai a hry na hrdiny hraju od dětství dodnes, což už je přes 10 let. Jsem spíše vypravěč zaměřený na příběh, roleplay a boj. Pravidla si místy ohýbám a se svým velkým kalichem trpělivosti nemám problém zaučovat nové hráče i vypravěče. U stolu mám rád pohodu a když se všichni snaží aby hra stála za to. Mám rád Japonsko a anime, trochu dělám do larpu a cosplaye.

Vedu kroužek Dračí Sluj v Ústí nad Labem, které je i mým Ambasadorským revírem. Přijďte si zahrát!

Discord: Kasai•Hendie#1343
Facebook: https://www.facebook.com/draci.slujfotka_ambasadora

Ondřej „Beregond“ Bulíř

Rank: Začátečník
Kde hraju: Turnov

Od dětství sleduji fantasy, scifi a čtu fůry knih. V mládí jsem začal hrát gamebooky, a také hry všeho druhu (stolní, karetní, pc, konzolové, rpg a strategie). Ve volném čase se také věnuji historickému šermu a larpům. Před lety jsem začal hrát DnD, zkoušel jsem i PJ/GM. Baví mne roleplay. Na prvním Hlídconu jsem se seznámil s Dračí Hlídkou a stal se Ambasadorem, abych mohl potkávat stejné nadšence jako jsem já a zdokonalovat se ve vypravěčství.

Pořizuji a vytvářím si různé herní komponenty na obohacení hry. S kamarádkou vedu v Turnově ve středisku Žlutá ponorka herní kroužek Brána her. Je zaměřený na moderní deskové, karetní hry a Dračí Hlídku. Moc rádi vás uvidíme a něco si s vámi zahrajeme.

Discord: Beregond#6075fotka_ambasadora

Bohumil „Akamura“ Tuček

Rank: Začátečník
Kde hraju: Praha

Jsem jeden z prvních ambassadorů Dračí Hlídky. V osobním životě jsem vývojář, prodavač a učitel.

Rád se naživo scházím s nováčky, které učím hrát a poznávám nové lidi. Patří to k mé profesi. Jako vypravěč se snažím hráčům nabídnout otevřený a snadno uvěřitelný svět a držím se tak spíše méně šílených (low fantasy) settingů. Potkat mě můžete v Praze v Ogřím doupěti, v Tomových hrách, Najádě i Černém rytíři.

Discord: Akamura#9161fotka_ambasadora

Jan „Wilson“ Horáček

Rank: Začátečník
Kde hraju: online

Mimo Ambasador program jsem i člen interního týmu Dračí Hlídky, kde vyvíjím mobilní aplikaci. Zajímám se o moderní technologie a proto hraju Hlídku snad nejraději online. A to nejen v Roll20, ale převážně v Tabletop Simulatoru.

Pokud by tě zajímalo, jaké možnosti nabízí online hraní a proč v některých ohledech může být i lepší než hra naživo, neváhej se mě zeptat. Jako PJ se rád zaměřuji na roleplay všech postav a nikomu nenechám nikdy nic zadarmo!

Discord: Wilson#1633fotka_ambasadora

Štefan „Nenasyta“ Sýkora

Rank: Začátečník
Kde hraju: České Budějovice

Pořádám hraní Dračí Hlídky v deskoherním klubu DEKL v Českých Budějovicích. Vedu ukázkové hraní pro začátečníky a pomáhám začínajícím PJům ve vedení jejich her.

Dračí Hlídku rád představím a ukážu hráčům v celém Jihočeském kraji. Mimo RPG se věnuji deskovým hrám a turistice.

Facebook: https://www.facebook.com/stefan.sykora.54fotka_ambasadora

Marie „Tichá vlaštovka“ Búllová

Rank: Začátečník
Kde hraju: Ústí nad Labem, Litvínov

Dračí hlídku jsem začala hrát v prosinci 2021 na kroužku Dračí sluj u Kasaie. Hra mě hned nadchla a teď se o mně říká, že jsem dračákový závislák. Hraju velmi často jako hráč a vyprávím pokaždé, když najdu skupinu lidí, co by měla zájem (třeba i v angličtině). Ve volném čase se trochu věnuji i LARPu a lukostřelbě.

Na Schole Humanitas v Litvínově jsem založila kroužek Humarenská hlídka, který je bohužel zatím jen pro studenty školy, ale ráda bych ho v budoucnu udělala veřejný.

Discord: Rhi#6075
Instagram: ticha.vlastovkafotka_ambasadora

Martin “Macroice“ Turna

Rank: Začátečník
Kde hraju: Liberec

Jsem Martin a jsem z Liberce kde i Hlídku hraju. Živím se jako nástrojař. Aktivně se věnuju turistice a bushcraftu. V rámci severu čech vám rád pomůžu s Hlídkou začít. Jako PJ se snažím ze začátku být jemný a pomoci si osvojit základní mechaniky a potom čím stoupá úroveň hráčů tím i mé nároky a obtížnost dobrodružství.

Dračák jsem hrál v pubertě. A když jsem před pár lety dával dohromady partu pro Dračí Doupě tak role vypravěče zbyla na mě. A Když jsem v roku 2020 slyšel o Hlídce, hned jsem byl okouzlen. V průběhu roku 2021 jsem své hry převedl na Dračí Hlídku a teď vedu 2 družiny a snažím se hry dál zlepšovat.

Discord: Macroice#7896
Instagram: martinturna5fotka_ambasadora

Wendy „VeVy“ Vybíralová

Rank: Začátečník
Kde hraju: Prostějov, Vyškov, Třebíč

Dračí hlídku hraji od května 2022 a nadchla mě natolik, že jsem se hned poté stala ambasadorem pro Prostějov. Jsem mladá aktivní slečna, která se ničeho nebojí a jde do toho po hlavě. Hodně ráda si povídám, takže se kdykoliv zastav nebo napiš, ráda ti s čímkoliv okolo Hlídky poradím.

Mojí nejoblíbenější postavou je Elfí kouzelnice Foxie. Celkově jsem dost výtvarně založená duše. Stále si někde něco čmárám nebo si házím kostkami, abych se konečně rozhodla. Hodíš si se mnou taky?

Instagram: vevy_dracihlidkafotka_ambasadora

Vladan “Farky” Farkaš

Rank: Nováček
Kde hraju: Ostrava a okolí

Ahojky, jmenuju se Vladan, ale většina lidí mi říká Farky. K fantasy mám vztah už od útlého věku, v ten moment co jsem se naučil poznávat písmenka, jsem četl vše co mi přišlo pod ruku, a vzhledem k tomu že doma jsme nic než fantasy a něco málo sci-fi neměli, tak už mi to zůstalo.

K Dračí hlídce jsem se dostal zhruba před dvěmi léty, ale než jsem si našel pravidelnou družinu, dalo to zabrat. Samozřejmě jsem chtěl začínat jako hráč, ale nikdo z přátel se toho klasicky nechtěl chytnout. Takže nyní mě můžete vidět pouze jako PJ, který se nyní chopil příležitosti a chtěl by super projekt zvaný Dračí Hlídka rozšířit mezi co nejvíce lidí.

Discord: Farky#3634
Instagram: vladan_farky
Mail: vladanfarkas66@gmail.com


Kde najdu nejbližšího Ambasadora?

Nemáte si s kým Dračí Hlídku vyzkoušet, zvažujete s námi spolupráci, nebo pořádáte herní festival?
Napište našim ambasadorům o představení Dračí Hlídky či ukázkové hraní.