Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies

web_picture_ochrana2

Provozovatelem těchto internetových stránek (dále jen Stránky) je Pavel Ondrusz. Tyto internetové stránky jsou umístěné na serveru ve vlastnictví společnosti WEDOS Internet, a.s.).

Než začnete Stránky používat, přečtěte si, prosím, pečlivě tato pravidla, ve kterých je vysvětleno, jak budeme zpracovávat osobní údaje a jakým způsobem využíváme cookies. Využíváním těchto Stránek vyjadřujete svůj souhlas s pravidly. V opačném případě tyto Stránky nepoužívejte.

Shromažďování informací a jejich využívání

Na webu je možnost nastavit v profilu vaše jméno, příjmení a město. Tyto údaje jsou nepovinné. Neneseme odpovědnost za jejich spolehlivost a účelově je neshromažďujeme. Údaje o přezdívce (nick name) a městě, kde se nacházíte, lze použít k možnosti spojit se s ostatními hráči ve Vašem okolí. Nezadáním těchto údajů neporušujete pravidla portálu a můžete ho standardně využívat.

Změna pravidel o ochraně osobních údajů

V případě jakýchkoliv změn pravidel o ochraně osobních údajů, budeme tyto změny komunikovat na těchto stránkách. Proto je doporučujeme pravidelně kontrolovat.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nebo žádostí ohledně těchto pravidel o ochraně osobních údajů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního emailu skrze formulář v sekci KONTAKT.

V Ostravě dne 27.10.2016