Komunita

Komunita

Hráči pro hráče

divider3

Plánované akce

Dračí Pevnost 08/2018

KDE: Třinec, Herna Dračí Pevnost, Nám. Svobody 526
KDY: 23. - 23.8. 2018
WEB: https://dracipevnost.cz/
CO: V srpnu budete mít možnost poznat a vyzkoušet si Hlídku v Dračí Pevnosti. Tato kultovní fantasy a scifi herna v Třinci nám tímto vyšla vstříc a nabídla prostory pro představení hry. Hra bude trvat zhruba 3,5 hodiny a podle počtu zájemců budeme upravovat i případný počet vypravěčů. Těšíme se na vás! V případě zájmu o hru nás kontaktujte na email dracihlidka@gmail.com a nebo na telefon +420 776 11 92 68.

Přihlásit se 0

Předchozí akce

divider3

Seznamka


Zdá se že tu nikdo není.

divider3

Seznamka hráčů – Budete moci snadno vyhledat lidi ve Vašem okolí. Odpadne Vám tak zoufalé pátrání po spoluhráčích. Aplikace Vám ukáže aktuálně přihlášené hráče a vypravěče ve Vašem okolí, kteří hledají nebo nabízejí místo v družině.

Srazy a akce – Team Dračí Hlídky se průběžně úzastní hned několik událostí. Mimo jiné prezentace hry, na kterých si budete moci Hlídku v několika městech po celé republice vyzkoušet. Stejně tak je možnost zde přidat akce, které se Hlídky nebo DrD týkají a které chystáte vy, nebo vaši známí.

Soutěže – Protože chceme, aby se komunita pořádně rozjela, běží na webu a FB spoustu soutěží o hodnotné ceny.

O spuštění těchto vychytávek Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím Novinek, sociálních sítí, ale také emailů, které si můžete nechat zasílat přímo do vašich schránek.