Komunita

Komunita

Hráči pro hráče

divider3

Plánované akce

Králohraní

KDE: Hradec Králové, ZŠ Úprková Hradec Králové, Úprkova 1/27
KDY: 14. - 14.4. 2018
WEB: https://kralohrani.cz/registration
CO:

Na konci temné chodby se objevilo slabé světlo. Bestie zbystřila. Slyšela vzdálená tichá slova, pronášená hlubokým hlasem. Naježily se jí všechny chlupy. Věděla, co to je. Se zuřivým výkřikem se rozběhla vpřed. Vzdálený hlas přešel do hlasitého řevu. Chodbou se chvíli nato prohnala hučící ohnivá koule. Trpaslík, hobit i elfka se vrhli proti monstru a nechali vyčerpaného čaroděje za sebou...
Asi není příliš potřeba představovat hry na hrdiny. Jsou to hry, ve kterých si můžete zkusit, jaké by to bylo být někým jiným. Můžete se stát drsným válečníkem, mocným čarodějem a nebo třeba chytrým alchymistou. Spolu s družinou  přátel pak prožíváte neopakovatelné příběhy. Takové, kterým se žádná počítačová hra nikdy nevyrovná.
Dračí Hlídka je projekt, který by rád navázal na legendu české fantasy, hru Dračí Doupě od nakladatelství Altar. Dračák se už bohužel nevydává, ale my jsme zůstali. Rádi bychom pro všechny staré fanoušky i nové hráče představili něco, co na DrD naváže. Povíme vám víc o tom, v čem je to podobné, v čem se to liší a hlavně, budete mít možnost si hru i zahrát. Všechno potřebné k hraní k dispozici na místě a hru můžete zkusit, i pokud jste nikdy žádnou podobnou dříve nehráli.

Přihlásit se 1

OstraCon 2018

KDE: Ostrava, SVČ Ostrava - Zábřeh, p.o., pobočka Dubina, Gurťjevova 8
KDY: 4. - 6.5. 2018
WEB: https://ostracon.webnode.cz
CO: OstraCon je tradiční fantasy akce, na které máte možnost zahrát si turnaj v Dračím Doupěti a letos poprvé také odehrát nějaká dobrodružství v Dračí Hlídce. Připraveny pro vás budeme mít dvě zbrusu nová dobrodružství, která budou muset vaše družiny během tří hodin vyřešit. Těšíme se na vás! 🙂

Přihlásit se 0

Maheniks 2018

KDE: Brno, Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 4
KDY: 22. - 23.6. 2018
WEB: http://www.facebook.com/TEENvKJM
CO: Chcete si užít fantasy weekend v Brně? A mít možnost vidět a zahrát si Dračí Hlídku? Pak je tady Maheniks! Tuto akci pořádá oddělení TEEN, které má v knihovně klubovnu, a jako cíl si klade oslovovat teenagery a dělat z knihovny pro ně zajímavé místo. Součástí toho je i Maheniks, který se v posledních dvou letech věnoval hlavně komiksu, akce se většinou zúčastní kolem 100 účastníků, vstup je zdarma. Na letošní rok si účastníci v anketě odhlasovali jako téma fantasy a postupně sestavujeme program. Mezi oslovenými řečníky nechybí mj. Jan Kantůrek, v sobotu nabídneme možnost zahrát si u nás únikovou hru a neměly by chybět VR brýle. Letos zkoušíme program rozložit do dvou dnů a věříme, že nabídneme zajímavý program.

Přihlásit se 0

Předchozí akce

divider3

Seznamka

Pret, Muž, 52

Jsem hráč a hledám družinu, Ostatní

...mudrc náš Kámen objeví i v hnoji, zatímco nevědomý ani neuvěří, že je ve zlatě...

Adresa: Ochoz u Brna 325, 664 02 Ochoz u Brna, Česko

Oslovit

Martin Holouš, Muž, 28

Mohu být PJ i hráč a hledám družinu, Jsme družina a hledáme hráče

Adresa: Šumperk, Česko

Oslovit

Martin "Stricke" Kubačák, Muž, 24

Jsem hráč a hledám družinu

Někdo kdo chce začít hrát ale zatím k tomu neměl moc příležitostí. Nejčastěji se pohybuju v okolí F-M.

Adresa: Frýdek-Místek, Česko

Oslovit

Jakub Ulrych, Muž, 21

Jsem PJ a hledám družinu, Mohu být PJ i hráč a hledám družinu

Adresa: Nová Paka, Česko

Oslovit

Petr "Darigazz" Pros, Muž, 33

Mohu být PJ i hráč a hledám družinu

Jsem dlouholetý hráč i PJ mohu nabídnout své zkušenosti jak novým hráčům, tak i dobrou zábavu hráčům zkušeným.

Adresa: U Požárníků 62/69, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov, Česko

Oslovit

divider3

Seznamka hráčů – Budete moci snadno vyhledat lidi ve Vašem okolí. Odpadne Vám tak zoufalé pátrání po spoluhráčích. Aplikace Vám ukáže aktuálně přihlášené hráče a vypravěče ve Vašem okolí, kteří hledají nebo nabízejí místo v družině.

Srazy a akce – Team Dračí Hlídky se průběžně úzastní hned několik událostí. Mimo jiné prezentace hry, na kterých si budete moci Hlídku v několika městech po celé republice vyzkoušet. Stejně tak je možnost zde přidat akce, které se Hlídky nebo DrD týkají a které chystáte vy, nebo vaši známí.

Soutěže – Protože chceme, aby se komunita pořádně rozjela, běží na webu a FB spoustu soutěží o hodnotné ceny.

O spuštění těchto vychytávek Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím Novinek, sociálních sítí, ale také emailů, které si můžete nechat zasílat přímo do vašich schránek.