Komunita

Komunita

Hráči pro hráče

divider3

Plánované akce

První havířovský Book!Con (2019)

KDE: Havířov, Knihovna Havířov, Šrámkova 2a
KDY: 5. - 5.10. 2019
WEB: https://www.facebook.com/events/445806162635926/
CO: V říjnu proběhne v Havířově 1. ročník havířovského Book!Conu. Organizují ho knihovnice z K-klubu. Jsi fanda do scifi, fantasy a komiksů? Pokud ano, tak je tato akce dělaná přímo pro tebe. Těšit se můžeš na workshopy, besedy se spisovateli, turnaj v deskovkách, virtuální realitu ALE TAKÉ NA DRAČÍ HLÍDKU. Pokud nebudeš vědět co na sebe, napovíme ti, dress code prvního ročníku bude SUPERHRDINA/KA. Tak na sebe hoď nějakou stylovou masku a přijď se pobavit a dozvědět se zajímavosti ze světa fantastiky. DŮLEŽITÉ: Akce je určena pro mládež od 12 let. Vstupenky budou v prodeji od 1. 8. 2019 v Měk Havířov, a to na pobočkách Svornosti 86/2 budova G a Šrámkova 2a (v půjčovnách pro děti a mládež). Cena v předprodeji je 50 Kč nebo na místě v den konání za 70 Kč.

Přihlásit se 0

Předchozí akce

divider3

Seznamka

Goofy, Muž, 38

Jsme družina a hledáme hráče

Hledám případné zájemce o hru dračí hlídky. Dle pravidel Dračí hlídky. Není potřeba zatím vlastnit, vše vyřešíme on-line. Hrajeme pátek nebo sobota cca od 8:00-23:00. Hry probíhají přes roll20.net skupina zatím Trpaslík válečník, elf kouzelník zloděj

Adresa: Kadaň, Česko

Oslovit

Arekes, Muž, 28

Mohu být PJ i hráč a hledám družinu

Ahoj, rád bych si vyzkoušel Dračí hlídku. Pravidla nevlastím. Pokud by mněl někdo z okolí místo budu rád. Arekes

Adresa: Ostrava-Poruba, Czechia

Oslovit

divider3

Seznamka hráčů – Budete moci snadno vyhledat lidi ve Vašem okolí. Odpadne Vám tak zoufalé pátrání po spoluhráčích. Aplikace Vám ukáže aktuálně přihlášené hráče a vypravěče ve Vašem okolí, kteří hledají nebo nabízejí místo v družině.

Srazy a akce – Team Dračí Hlídky se průběžně úzastní hned několik událostí. Mimo jiné prezentace hry, na kterých si budete moci Hlídku v několika městech po celé republice vyzkoušet. Stejně tak je možnost zde přidat akce, které se Hlídky nebo DrD týkají a které chystáte vy, nebo vaši známí.

Soutěže – Protože chceme, aby se komunita pořádně rozjela, běží na webu a FB spoustu soutěží o hodnotné ceny.

O spuštění těchto vychytávek Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím Novinek, sociálních sítí, ale také emailů, které si můžete nechat zasílat přímo do vašich schránek.