Komunita

Komunita

Hráči pro hráče

divider3

Plánované akce

Dračí Hlídka v K-klubu

KDE: Havířov, K-klub, Městská Knihovna Havířov, Šrámkova 1620/2A
KDY: 13. - 13.8. 2020
WEB: https://www.facebook.com/events/207128350612036/
CO: Že jste ještě neslyšeli o hře Dračí Hlídka? Teď to můžete napravit! Přijďte si zahrát tuto RPG hru sami nebo s přáteli, a poznejte tak super partu lidí, která stojí za jejím vznikem. Chcete si zajistit své místo ve hře? Pište, volejte a dejte ZÚČASTNÍM SE na naši FB události: https://www.facebook.com/events/207128350612036/ Email: klub@knih-havirov.cz Tel.: 597 317 221

Přihlásit se 0

Předchozí akce

divider3

Seznamka

Ranyar, Muž, 37

Jsem PJ a hledám družinu, Jsem hráč a hledám družinu, Mohu být PJ i hráč a hledám družinu, Jsme družina a hledáme hráče, Ostatní

Adresa: 288 02 Nymburk, Česko

Oslovit

divider3

Kde se Hlídka hraje

připravujeme…

divider3

Seznamka hráčů – Budete moci snadno vyhledat lidi ve Vašem okolí. Odpadne Vám tak zoufalé pátrání po spoluhráčích. Aplikace Vám ukáže aktuálně přihlášené hráče a vypravěče ve Vašem okolí, kteří hledají nebo nabízejí místo v družině.

Srazy a akce – Team Dračí Hlídky se průběžně účastní hned několika událostí. Mimo jiné prezentace hry, na kterých si budete moci Hlídku v několika městech po celé republice vyzkoušet. Stejně tak je možnost zde přidat akce, které se Hlídky nebo DrD týkají a které chystáte vy, nebo vaši známí.

Kde se Hlídka hraje – Podpořili jsme organizace, které se věnují volnočasovým aktivitám mládeže. Na těchto místech je možné se s Hlídkou setkat.

Soutěže – Protože chceme, aby se komunita pořádně rozjela, běží na webu a FB spoustu soutěží o hodnotné ceny.

O spuštění těchto vychytávek Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím Novinek, sociálních sítí, ale také emailů, které si můžete nechat zasílat přímo do vašich schránek.