Komunita

Komunita

Hráči pro hráče

divider3

Plánované akce

Maheniks 2018

KDE: Brno, Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 4
KDY: 22. - 23.6. 2018
WEB: http://www.facebook.com/TEENvKJM
CO: Chcete si užít fantasy weekend v Brně? A mít možnost vidět a zahrát si Dračí Hlídku? Pak je tady Maheniks! Tuto akci pořádá oddělení TEEN, které má v knihovně klubovnu, a jako cíl si klade oslovovat teenagery a dělat z knihovny pro ně zajímavé místo. Součástí toho je i Maheniks, který se v posledních dvou letech věnoval hlavně komiksu, akce se většinou zúčastní kolem 100 účastníků, vstup je zdarma. Na letošní rok si účastníci v anketě odhlasovali jako téma fantasy a postupně sestavujeme program. Mezi oslovenými řečníky nechybí mj. Jan Kantůrek, v sobotu nabídneme možnost zahrát si u nás únikovou hru a neměly by chybět VR brýle. Letos zkoušíme program rozložit do dvou dnů a věříme, že nabídneme zajímavý program.

Přihlásit se 1

Předchozí akce

divider3

Seznamka

Pret, Muž, 52

Jsem hráč a hledám družinu, Ostatní

Potměšilý mastičkář hledá ohořelé stránky svého receptáře, případně dobrodruhy dostatečně ochotné (šílené), kteří by mu pomohli opět shromáždit ztracené propriety.

Mudrc náš Kámen objeví i v hnoji, zatímco nevědomý ani neuvěří, že je ve zlatě...

Adresa: Moravská zemská knihovna v Brně, Kounicova, Brno-střed, Česko

Oslovit

Martin "Stricke" Kubačák, Muž, 24

Jsem hráč a hledám družinu

Někdo kdo chce začít hrát ale zatím k tomu neměl moc příležitostí. Nejčastěji se pohybuju v okolí F-M.

Adresa: Frýdek-Místek, Česko

Oslovit

divider3

Seznamka hráčů – Budete moci snadno vyhledat lidi ve Vašem okolí. Odpadne Vám tak zoufalé pátrání po spoluhráčích. Aplikace Vám ukáže aktuálně přihlášené hráče a vypravěče ve Vašem okolí, kteří hledají nebo nabízejí místo v družině.

Srazy a akce – Team Dračí Hlídky se průběžně úzastní hned několik událostí. Mimo jiné prezentace hry, na kterých si budete moci Hlídku v několika městech po celé republice vyzkoušet. Stejně tak je možnost zde přidat akce, které se Hlídky nebo DrD týkají a které chystáte vy, nebo vaši známí.

Soutěže – Protože chceme, aby se komunita pořádně rozjela, běží na webu a FB spoustu soutěží o hodnotné ceny.

O spuštění těchto vychytávek Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím Novinek, sociálních sítí, ale také emailů, které si můžete nechat zasílat přímo do vašich schránek.