Soutěž kreslířů – Dragarta

30.11.2017

Ahoj při večeru,

Vím že asi každý z vás s napětím vyhlíží pravidla. Lístek v poštovní schránce nikde a ty lamy, co hru dělají, očividně nic nedělají  Opak je pravdou, ale o tom napíšu víc o weekendu.

Dnes mi dovolte spustit (konečně “tak nějak oficiálně”) soutěž kreslířů a ilustrátorů. Někteří z vás si asi ještě pamatují podobnou věc. Proběhla na jaře a cílem bylo kreslit monstra. Vy jste pak měli možnost vymýšlet pro bestie ty správné názvy. Tentokrát jsme poprosili mnoho skvělých grafiků, aby nám pomohli s obálkami pro dobrodružné příběhy.

Protože se nám jich urodila už pěkná řádka, chceme vás s nimi postupně seznámit. Zároveň vám chceme dát možnost poznat jejich autory. Na konci prezentací dostanete možnost vybrat tři nejlepší a ti dostanou zvláštní poděkování a odměnu.

Questy samotné se postupně zpracovávají a budou ke stažení na webu Hlídky v průběhu roku 2018. Letos na vás čekají už jen questy Hlubina, Věž kněžky Afry a (při troše štěstí) Jednorožec 

Tato akce je tedy prezentací umění, které ozdobí příběhy roku 2018.

První obrázek patří ke questu “Poslední naděje”. Její autorkou je DragartaNa FB si můžete prohlédnout její portfólio. Je to “dračí lady” 

POZOR : Tři náhodně vybraní lidí, kteří dají tomuto obrázku “LIKE” se mohou těšit na malé překvapení