Quest “Zleduvstání” ke stažení

31.12.2018

Ahoj všichni,

Dnes je poslední den tohoto roku. Dovolte mi proto, abych Vám jménem Dračí Hlídky poděkoval za vaší přízeň a nekonečnou trpělivost.

V letošním roce jsme udělali pořádný kus práce. Kromě mnoha herních setkání, příběhů ke stažení nebo zajímavých aplikací je výsledkem především naděje, že se betaverze pravidel dostane do vašich schránek už v únoru 2019 (všem lidem v Síni slávy). Poprosíme vás pak, abyste Hlídku hráli a pomohli nám jí vaší zpětnou vazbou dále zlepšovat.

Zároveň vám přinášíme poslední letošní příběh ke stažení. Jmenuje se „Zleduvstání“. Najdete ho na našem webu v Archivu dobrodružství (sekce Ke stažení). Toto dobrodružství se hrálo před dvěma dny na setkání Hlídky ve Frýdku-Místku. Věříme, že se vám bude líbit tak, jako se líbilo hráčům.

Obálku k němu namaloval skvělý kreslíř Yiri Kus. Na jeho FB a Instagramu můžete najít spoustu nádherných motivů. Některé dokonce k příběhům, na kterých teprve pracujeme. Věříme, že se vám bude jeho tvorba líbit 😉

Závěrem mi dovolte, abych vám popřál krásný a úspěšný nadcházející rok 2019. Nechť v něm překypujete štěstím, energií a hlavně zdravím.

S přáním všeho dobrého za tým Dračí Hlídky
Pavel „Tirus“ Ondrusz