Otevřený dopis fanouškům Dračí Hlídky

20.10.2020

Ahoj všichni!

Nejprve bychom vám rádi poděkovali za desítky nádherných emailů i zpráv (FB, Discord), kde nám vyjadřujete podporu a píšete nadšené reakce. Je to pro nás velká odměna a důkaz toho, že jdeme správným směrem.

Zároveň se omlouváme za případnou prodlevu v reakcích na dotazy. Snažíme se je průběžně odbavovat, ale prioritou byla v posledních dnech kontrola toho, že všechna pravidla odešla tam, kam měla (donátoři, držitelé voucherů, vítězové soutěží z minulosti atd). Jisté je, že se na ně vrhneme s velkou chutí v dalších dnech.

Stejně tak chceme poděkovat všem, kteří se vrhli na lov pravidlových šotků. Děláte perfektní práci a pomáháte nám měnit Hlídku k lepšímu.

A jedna dobrá zpráva na závěr – Dne jsme zahájili práce na Pravidlech pro pokročilé! Hodně z vás nám nabídlo svou pomoc a tu určitě využijeme. PPP se budou vyvíjet v jiném režimu než pravidla pro začátečníky. Chceme využít komunitu a dát vám co nejdřív základ pro hru na šesté a vyšší úrovni.

Rovněž děkujeme všem donátorům, kteří bleskově zareagovali a podpořili i finanční část vývoje (aktuálně bude použita na nové kresby Fallena, které jste mohli obdivovat už v PPZ). Za to se opět dočkáte sběratelky v pevné vazbě.

Pro dnešek je to vše a brzy na slyšenou při zveřejnění mapy Othionu ke stažení 😉

Tým Hlídky