Dračí Hlídka

15.3.2021

Ahoj všichni,

Je tady nové pondělí a s ním spousta nových vychytávek a plánů 🙂
Ještě než k nim přejdeme, naposled bychom se rádi vrátili k velké weekendové události – Turnaji Dračí Hlídky.

Ještě jednou gratulujeme všem, kteří dokázali zachránit Tanase a také družině Rohobergu, za jejich heroický výkon. Stejně tak vám moc děkujeme za feedback, který jste nám dali. A jaký byl? EPICKÝ!! 🙂

95!! procent hráčů bylo nadšených z průběhu turnaje. Těch pět procent, které nám utekly odkazovalo na technické problémy s Discordem a možnost lepší organizace před hrou (spojení členů družiny atd). Jsou to zajímavé podněty a mají řešení, takže super!

96!!! procent hráčů bylo nadšených ze svého PJe. Jen jeden člověk byl zklamaný. Při tom počtu je to naprosto bomba. Ještě jednou velké díky všem vypravěčům za spoustu času a sil, které věnovali přípravě.

A co příběh? 99 procent z vás bylo nadšených! Takže opět trefa do černého!! 🙂 Jeho tvorba byla týmovou prací a myslím, že se sakra povedla a znovu rozšířila historii světa Domovina 🙂

Poslali jste nám také obrovskou spoustu děkovaček a nápadů. Všechny je zapracováváme na “Tuning list” a (i když je to teprve pár hodin), už teď je jasné, že se do světa Domoviny vrátíme v dalším kole turnaje!!!!

PS: Slíbené odměny v podobě speciálních odznaků na vašich Discord a Hlídka účtech, stejně jako pravidla 1.1 Rohobergu budeme řešit v dalších týdnech 🙂

A teď trošku jiné téma – NOVINKY!!!

Na webu Hlídky máte nově možnost stáhnout kupu skvělých vychytávek. Jednou z nich jsou NÁPOVĚDNÍ LISTY. Najdete je v sekci Ke stažení – Herní doplňky a jejich autorem je TomFis. Díky těmto listům (1 A4 pro specifickou profesi nebo pro obecné info) máte pravidla jako na dlani. Je to tak skvělá konkurence herním kartám od Adama a Pigiho! Děkujeme Tome!!

A aby toho nebylo málo, je tu ještě jeden skvělý autorský počin. Tím je editovatelný osobní deník. Stačí si ho stáhnout (PDF) a psát informace přimo do něj. Pak stačí jen vytisknout a můžete hrát. A mimochodem, pokud ho otevřete v Acrobat Readeru, můžete si do něj rovnou nahrát i obličej své postavy!!! Autorem tohoto dílka je Tom Cigánek. Díky moc!!

Zůstaňte s námi, protože tento týden bude novinkami doslova nabitý!!

Tým Hlídky