Dračí Hlídka

3.3.2021

A je to tu zase! 🙂 Znovu vás prosíme o vaše návrhy a nápady. A čeho se mají týkat tentokrát? Přece profese zloděje. Ten se má možnost od šesté úrovně (při splnění určitých podmínek) specializovat a stát se (mimo jiné) Siccem. A co se o něm píše v pravidlech?

Někdo má odvahu zabíjet, někdo proniknout do srdce banky. Existuje však ještě třetí skupina zlodějů. Ta, která pochopila, že skutečná moc a bohatství jsou ukryty jinde. Středem jejich světa se tak staly informace a práce s nimi. Aby se dostali k jejich zdroji, neváhají siccové měnit svůj vzhled, hlas i podobu. S přirozeným šarmem pak dokáží rozmluvit i mlčenlivé strážné. S použitím zlodějské hantýrky pak najdou vhodného kupce, který za ně bohatě zaplatí.

Siccové patří mezi „šedé eminence“. S tím, co vědí, mohou vydírat
ostatní nebo pomoci tomu, kdo zaplatí víc. Mnoho lidí jim navíc něco dluží a oni toho dokáží náležitě využít. Není proto divu, že jsou to zpravidla oni, kdo časem přebírá vládu nad celým podsvětím.

Napadá vás, jaké nové schopnosti a dovednosti by měl mít právě Sicco? Podělte se! Můžete k tomu využít jak univerzální formulář https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmAFjbYw76X3o16qNNVjGKLUuSMrolj4ZYI1hsC9HdOco_6A/viewform?fbclid=IwAR2ms9Br6b2A1kjRJKhEdpRJRbTPFVf-o-jkZcnIVverr5PX6Bm3ty8mjvc nebo náš email dracihlidka@gmail.com

Děkujeme všem z vás, kteří se rozhodnete svou aktivitou posunout pravidla trochu dál! 🙂