Dračí Hlídka

24.2.2021

Dnes je tu středa a tím i další den, kdy vás prosíme o pomoc. Do pravidel pro pokročilé jsme vytvořili spoustu zajímavého obsahu. Stále je však dost prostoru na vaše návrhy a nápady.

Dnes je tedy na řadě jedná ze specializací hraničáře – PÁN ZVÍŘAT. Co se o něm píše v PPZ?

Někteří hraničáři v sobě objeví zvláštní talent. Dokáží díky němu získat důvěru zvířat a vybudovat si s nimi pevné pouto. Na první pohled to není zřejmé, avšak tento dar je silnější, než by se mohlo zdát. Mohou totiž skrze něj komunikovat se zvířaty pomocí myšlenek. Dokonce prý mohou vidět jejich očima a snad se do nich i vtělit. Ti, kteří se stanou pány zvířat, si tak ale nikdy neříkají. Uznávají totiž svobodnou vůli těchto tvorů. Berou je jako rovnocenné společníky a dobré přátele. Když to zvíře potřebuje, nechají ho klidně vrátit se zpět mezi své. Dokud jsou však spolu, bojují jeden za druhého. Spolu se při soubojích doplňují a kryjí a vytvářejí tak velmi nebezpečnou dvojici.

Co by měl dle vás Pán zvířat přesně umět? Kam by měl vyrůst a co by měl být jeho životní cíl?

Prosím, pište všechny své nápady do tohoto formuláře https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmAFjbYw76X3o16qNNVjGKLUuSMrolj4ZYI1hsC9HdOco_6A/viewform?fbclid=IwAR1kGa2O6VIGy-U9dSraAQfKP7PzVvcaw-N-iF1tCgmro53pxMPf9R-Dljk nebo využijte email dracihlidka@gmail.com

Děkujeme.
Team Hlídky

PS: Nápady na Pána zvířat budeme sbírat přesně 24 hodin. Poté příjde na řadu další povolání 😉