Dračí Hlídka

23.2.2021

Další den a další povolání je před námi! Tentokrát je to specializace hraničáře – DRUID!

Druidové našli svůj domov v lesích a hvozdech. Pochopili podstatu přírody a zamilovali se do ní. Vzdali se kovových věcí a všeho, co do přírody přirozeně nepatří. Pokud jsou napadeni, chrání se svou druidskou holí. Navíc jsou prý pod ochranou prastarých sil. Říká se, že na ně zvířata nikdy neútočí. Umějí vyrábět různé léčivé masti a vládnou lesním kouzlům. Prý dokáží oživit stromy a vidět skrze ně. Nikdo vlastně neví, kam přesně až jejich síla sahá. Druidské tradice jsou totiž přísně střeženým tajemstvím. Mezi lidmi kolují povídačky o posvátných hájích se stojícími kameny, kde provádí své pradávné rituály. Jisté je, že jsou to podivíni, kteří znají mnohá tajemství a mají velkou moc.

Výše jste si mohli přečíst to málo, co se o druidech ví nebo traduje. Pojďte nám pomoct to rozvést. Pokud chcete hrát druida, co od něj čekáte? Co by měl umět?

Prosím, pište všechny své nápady do tohoto formuláře https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdmAFjbYw76X3…/viewform nebo využijte email dracihlidka@gmail.com

Děkujeme.
Team Hlídky

PS: Nápady na druida budeme sbírat přesně 24 hodin. Poté příjde na řadu další povolání 😉