Alf Board

12.6.2021

Jsou věci, které vám jdou v životě napřed … aneb Alf vyhrál!

Někdy v devadesátých letech jsem se pokusil utvořit herní skupinu, která bude hrát Dračí doupě. V legendární plzeňské prodejně Valhalla jsem nakoupil vše potřebné a sehnal lidi. Po pár sezeních se ale skupina rozpadla a já s tímhle snem zůstal sám.

Uběhlo hromadu let a já se dostal k deskovkám. A zase vyskočila myšlenka, jestli se nepodívat po nějakém tom RPGčku – vždyť i Jouob má svoji RPG sekci! Jen jsem se s touhle myšlenou svěřil, okamžitě se nabídl kamarád Microjelen a půjčil mi pravidla od Myší hlídky. Plán zněl jasně: zlanařit syna a jeho kamarády a jdeme na to! Nastudoval jsem pravidla, Kryštof by do toho šel, ale jeho kámoši (12-13 let) jsou přece VELKÝ KLUCI a nebudou si hrát s nějakým gerontem na myšky, když můžou pařit multiplayer games na compech – zklamal i můj pokus je přesvědčit o tom, že hrát to po Discordu je přece strašně geekovský. Tak-že zase nic ….

Pustil jsem to zase na nějakou dobu z hlavy a najednou o RPGčkách začal mluvit kamarád a kolega Aleš. Myslím, že začal něco načítat, ale zase jsme v mrtvém bodě, protože času je málo a blbě se sejdeme mimo práci.

Nedávno Microjelen psal, že dá něco dohromady a jestli se přidám. JASNĚ ŽE JO! ….. ale z praktických důvodů to odkládáme na dobu po prázdninách. Během prázdnin se chceme věnovat rodinám. Tak se alespoň po večerech koukám na YT, jak hrají ostatní a závidím jim …

No a teď Dračí Hlídka vyhlásila soutěž o set pravidel. Několik přátel mě označilo a JÁ VYHRÁL!!!! 😍

Jsou prostě věci, které jsou vám souzeny a přijdou si pro vás!
Teď už to klapne – a možná PRÁVĚ TY ještě nevíš, že budeš v mé družině! 😀

Děkuji lidem z Dračí hlídky a všem kamarádům, které napadlo, že mě uvedou pod příspěvkem se soutěží!!! ❤