První havířovský Book!Con (2019)

Koná se: 5. - 5.10. 2019

V říjnu proběhne v Havířově 1. ročník havířovského Book!Conu. Organizují ho knihovnice z K-klubu.
Jsi fanda do scifi, fantasy a komiksů? Pokud ano, tak je tato akce dělaná přímo pro tebe.
Těšit se můžeš na workshopy, besedy se spisovateli, turnaj v deskovkách, virtuální realitu ALE TAKÉ NA DRAČÍ HLÍDKU. Pokud nebudeš vědět co na sebe, napovíme ti, dress code prvního ročníku bude SUPERHRDINA/KA. Tak na sebe hoď nějakou stylovou masku a přijď se pobavit a dozvědět se zajímavosti ze světa fantastiky.

DŮLEŽITÉ:
Akce je určena pro mládež od 12 let.
Vstupenky budou v prodeji od 1. 8. 2019 v Měk Havířov, a to na pobočkách Svornosti 86/2 budova G a Šrámkova 2a (v půjčovnách pro děti a mládež).
Cena v předprodeji je 50 Kč nebo na místě v den konání za 70 Kč.

Přihlásit se 0
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášený.

Název události První havířovský Book!Con (2019)
Maximální počet lidí Není znám nebo omezen
Čas akce (začátek a konec) 5. - 5.10. 2019
Základní informace V říjnu proběhne v Havířově 1. ročník havířovského Book!Conu. Organizují ho knihovnice z K-klubu. Jsi fanda do scifi, fantasy a komiksů? Pokud ano, tak je tato akce dělaná přímo pro tebe. Těšit se můžeš na workshopy, besedy se spisovateli, turnaj v deskovkách, virtuální realitu ALE TAKÉ NA DRAČÍ HLÍDKU. Pokud nebudeš vědět co na sebe, napovíme ti, dress code prvního ročníku bude SUPERHRDINA/KA. Tak na sebe hoď nějakou stylovou masku a přijď se pobavit a dozvědět se zajímavosti ze světa fantastiky. DŮLEŽITÉ: Akce je určena pro mládež od 12 let. Vstupenky budou v prodeji od 1. 8. 2019 v Měk Havířov, a to na pobočkách Svornosti 86/2 budova G a Šrámkova 2a (v půjčovnách pro děti a mládež). Cena v předprodeji je 50 Kč nebo na místě v den konání za 70 Kč.
Místo Havířov
Knihovna Havířov
Šrámkova 2a
Typ události Ambasadorská (akci pořádá ambasador DH)
Vstupné 70
Web https://www.facebook.com/events/445806162635926/
Událost na Facebooku
Počet přihlášených 0
Seznam přihlášených