Maheniks 2018

Koná se: 22. - 23.6. 2018

Chcete si užít fantasy weekend v Brně? A mít možnost vidět a zahrát si Dračí Hlídku? Pak je tady Maheniks! Tuto akci pořádá oddělení TEEN, které má v knihovně klubovnu, a jako cíl si klade oslovovat teenagery a dělat z knihovny pro ně zajímavé místo. Součástí toho je i Maheniks, který se v posledních dvou letech věnoval hlavně komiksu, akce se většinou zúčastní kolem 100 účastníků, vstup je zdarma.

Na letošní rok si účastníci v anketě odhlasovali jako téma fantasy a postupně sestavujeme program. V sobotu nabídneme možnost zahrát si u nás únikovou hru a neměly by chybět VR brýle.

Letos zkoušíme program rozložit do dvou dnů a věříme, že nabídneme zajímavý program.

Přihlásit se 1
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášený.

Název události Maheniks 2018
Maximální počet lidí Není znám nebo omezen
Čas akce (začátek a konec) 22. - 23.6. 2018
Základní informace Chcete si užít fantasy weekend v Brně? A mít možnost vidět a zahrát si Dračí Hlídku? Pak je tady Maheniks! Tuto akci pořádá oddělení TEEN, které má v knihovně klubovnu, a jako cíl si klade oslovovat teenagery a dělat z knihovny pro ně zajímavé místo. Součástí toho je i Maheniks, který se v posledních dvou letech věnoval hlavně komiksu, akce se většinou zúčastní kolem 100 účastníků, vstup je zdarma. Na letošní rok si účastníci v anketě odhlasovali jako téma fantasy a postupně sestavujeme program. Mezi oslovenými řečníky nechybí mj. Jan Kantůrek, v sobotu nabídneme možnost zahrát si u nás únikovou hru a neměly by chybět VR brýle. Letos zkoušíme program rozložit do dvou dnů a věříme, že nabídneme zajímavý program.
Místo Brno
Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Kobližná 4
Typ události promo
Počet přihlášených 1
Seznam přihlášených
varekapetrgmail-com