VTT Foundry

Digitální Hlídka - VTT Foundry

Chcete si zahrát Dračí Hlídku online a hledáte vhodný nástroj? Můžete vyzkoušet náš kompendium modul pro Foundry VTT.

Co je to VTT Foundry?

Jde o moderní online platformu k hraní různých RPG her. Mezi hráči po celém světě jde o oblíbený nástroj. Podporuje mnoho herních systémů a doslova stovky různých přídavných modulů, které dokážou oživit Vaši hru. Jedná se o kosmetické doplňky, tématickou hudbu, dynamické efekty kouzel, rozpohybování herní scény a mnoho dalšího.

Mezi základní funkce patří různé typy zdí ve scéně, osvětlení a třeba i efekty počasí.
Hru vždy hostujete na jednom vlastním počítači či serveru a ten musí mít zakoupenou licenci (jde o jednorázovou koupi). Další hráči se už jednoduše ke hře připojí pomocí internetového prohlížeče.

Více informací a možnost pořídit licenci naleznete na oficiálních stránkách

VTT Foundry

Obsah modulu

Správná hra by nešla bez interaktivního deníku. Nabízíme hned tři šablony – postavy hráče, nestvůry a přítelíčky. Chcete svou postavu obléci do nablýskaného brnění? Žádný problém. Otevřete deník postavy a v předmětech našeho kompendia vyberte správnou zbroj a přetažením ji umístěte do deníku. Pak ji stačí už jen obléci aktivací předmětu.
Deník pro Vás bude jako správný pomocník počítat bonusy, postihy a vyhodnocovat hody. Cílem je ulehčit Vám běžné úkony, ať se můžete plně soustředit na hru.

Potřebujete si udělat vlastní variantu nějakého předmětu nebo schopnosti? I to snadno zvládnete. Jednoduše duplikujte co nejvíce podobnou položku kompendia a upravte u ní atributy.

Chcete hru oživit tokeny z naší dílny? Máte je rovnou k dispozici jako součást modulu ve složce /modules/draci-hlidka/assets/

Podpora

Něco Vám není jasné, našli jste chybu nebo se chcete podělit o své dojmy? Jsme tu pro Vás na Discordu.

Discord

Ukázka aplikace

Galerie

Autor modulu

Petr “Barbog” Hanták