STARTUJEME AKADEMII VYPRAVĚČŮ

25.11.2020

Akademie vypravěčů je interaktivní počin z řad týmu i fanoušků Dračí Hlídky, na který se v následujících týdnech můžete těšit. Rádi bychom přiblížili obecně hry na hrdiny do povědomí širší společnosti. A jak jinak to udělat než přímou podporou komunity, pomocí v začátcích a radami v konkrétních situacích novým vypravěčům? Půjde o sérii interaktivních online přednášek zkušenějších vypravěčů, kteří budou sdílet své nejlepší know-how těm, kteří s Hlídkou či jinými hrami tohoto typu začínají.

Ať už jste naprostý nováček, který nikdy neodehrál jedinou hru, nebo zkušený pardál, věříme že každý si v přednáškách akademie najde své. Jednotlivé lekce budou tematicky rozdělené, je tedy možné na program akademie naskočit kdykoliv. Lekce budou obsahovat i jednoduché úkoly pro zapojení posluchačů, přestože s prodlevou budeme zveřejňovat i záznamy na našem Youtube kanále (https://www.youtube.com/channel/UCw7dI4Iqz46fr_e9f8pMdUQ), pro nejlepší požitek doporučujeme účast přímo na konferenčních hovorech. Nebojte, pokud chcete zůstat v anonymitě, aplikace (MS Teams) se vás před vstupem zeptá na vypnutí kamery, mikrofonu a na jméno, za které si můžete zvolit libovolnou přezdívku.

Pro pozvánky na aktuální lekce Akademie vypravěčů sledujte náš Facebook (https://www.facebook.com/dracihlidka) nebo akce zde na webu v sekci Komunita (https://www.dracihlidka.cz/community/#akce).