Soutěž – Vyhlášení #12 bestie

17.4.2017

Týden utekl jako voda! Nadešel čas vyhlásit dalšího vítěze soutěže. Tentokrát došlo k zajímavé situaci, kdy máme dva adepty. Jsou jimi – Tomáš Pytlík (a jeho návrh jména bestie Klapodav) a dále Kamil Brecka (a jeho návrh jména bestie Lupurus). Oba získali shodný počet hlasů, takže pro účely bestiáře tyto dva čeká ještě zvláštní duel v popisu původu příšery. Toto ale proběhne mimo hlavní “herní blok”, takže v tuto chvíli oběma gratulujeme a oba samozřejmě obdrží cenu, kterou je fantasy kniha.

Zároveň představujeme další, předposlední, monstrum! Autorem je tentokrát známý český kreslíř nejen fantasy, ale i sci-fi – RAVEN. Jeho portfólio naleznete na tomto odkazu https://www.facebook.com/rawenart/ Doufáme, že nám pomůžete vymyslet to správné pojmenování pro jeho stvůru 😉

Zároveň bychom také rádi poděkovali novým mecenášům. Díky jejich štědrosti se nám daří dokončovat přípravy na tisk a také nové funkce na web. Jsou jimi Štěpán “Hašlerka” Hasch a Petr “Darigazz” Pros. Jejich jména nově zdobí Síň Slávy a dostanou podepsaný výtisk pravidel v pevné vazbě. Děkujeme!

Závěrem bychom rádi poprosili o pomoc. Pokud jste VELMI ZDATNÍ v Excelu, prosím, ozvěte se. Pomohl by nám nástroj k propočtu cen alchymistických předmětů a sami jsme zavalení dalšími úkoly na pravidlech. Případným dobrovolníkům opět děkujeme.

Team Dračí Hlídky