Soutěž – #14 bestie

2.5.2017

Ahoj všichni,

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Jsme ve finále! Poslední bestie se vydává do boje a čeká na své jméno. Doufáme, že si poradíte a bude stát za to. Autorem monstra je Rasťo Jay EL 😉 Něco z jeho portfólia můžete najít tady – https://www.facebook.com/artdeepmind

Zároveň gratulujeme Kateřině Vrbové k vítězství v minulém kole. Svůdna démonická žena dostala jméno Eskërhe neboli Rozpolcená.

PS : Hodně náš těší, kolik názvů a příběhů jste v průběhu soutěže vymysleli. Dalo nám to inspiraci pro oficiální bestiář a vzniknou tak zcela noví tvorové. Děkujeme Vám.

Krom našich novinek vám dnes představíme jinou, ryze hrdinskou, záležitost – LARP tábor Škola hrdinů. Milovníci stolních RPG v něm můžou objevit cestu k živému hraní svých postav a ke skutečnému boji, kouzlení, vyjednávání a intrikám. Vše, co ve hře potkáte, bude najednou skutečné – cizí postavy, nestvůry, artefakty… Stačí se včas přihlásit (volná místa rychle ubývají).

Na webu samotné Školy hrdinů najdete všechny důležité organizační záležitosti i odkaz na stránku světa Leirinu, kde se dobrodružství odehrává – tam je pro změnu vše podstatné pro hru (informace o světě, rasách, zvláštních schopnostech a jednoduchá pravidla).

Pokud jste ještě nic takového nezkusili, buďte klidní – tato hra je navzdory své propracovanosti k začátečníkům vstřícná a organizátoři letos i nevybaveným hráčům zdarma půjčí zbraň, základ kostýmu i několik rekvizit.

Zkuste být hrdinou i naživo 😉 http://www.skolahrdinu.cz/

Škola hrdinů 2017

Termíny pro další ročník táborového larpu jsou určené, přihlašování a registrace běží…Těšíme se na vás, hrdinové!www.skolahrdinu.cz

Zveřejnil(a) Škola Hrdinů dne 16. listopad 2016