Povídka Údolí Šeravy

18.5.2018

Ahoj všichni,

Květen je v plném proudu a my za sebou máme další hraní Hlídky. Tentokrát na OstraConu 2018. Díky GDPR komedii to byla asi poslední akce, ze které budou nějaké fotky.,, R.I.P. svobodo a rozume… Pět družin mělo na této akci možnost vyzkoušet nový příběh Krvavá sklizeň a všechny si vedly skvěle! Příběh sám bude ke stažení do konce měsíce.

V dalších týdnech nás navíc čeká hraní v Třinci (Dračí Pevnost), Ostravě (Black Lotus) a v Brně (festival Maheniks 2018). Doufáme, že nám pomůžete hru doladit, stejně jako předchozí hráči.

Dnes večer tu však pro vás máme něco jiného. Jde o fantasy povídku ÚDOLÍ ŠERAVY. Strhující příběh o rytířské cti a o kletbě šerohorské čarodějky, který napsal mladý autor Pavel Holec. Úžasné ilustrace namaloval Corleth Cory jehož galerii kreseb, akvarelů i akrylů si můžete prohlédnout zde:
https://www.facebook.com/corleth.cory/photos_albums

Povídku samotnou najdete na webu Dračí Hlídky v sekci KE STAŽENÍ – OSTATNÍ.

Společně s povídkou jsme pro vás rovněž přichystali menší soutěž. POSKLÁDEJTE PUZZLE úvodní obálky příběhu (povídku i s hlavolamem najdete na portálu Dračí hlídky v sekci KE STAŽENÍ – OSTATNÍ) https://www.dracihlidka.cz/

Po jeho složení se přímo v okně s dosaženým časem dozvíte zadání soutěžního úkolu. Zvítězí první, kdo poskládá hlavolam a splní úkol zadaný v cílovém okně.

Zlomte vaz!