Podpořte nás

Podpořte nás

Podpořte nás

Proč nás podpořit?

My, autoři Hlídky, jsme vyrostli na Dračím Doupěti. Prožili jsme díky němu neskutečné příběhy a změnili se. Naučili jsme se komunikovat – mluvit před ostatními a naslouchat jim. Naučili jsme se logickému myšlení a spolupráci. Naučili jsme se milovat knihy a získali chuť sami tvořit. V neposlední řadě jsme díky DrD poznali spoustu přátel na celý život.

Teď chceme, aby příběh pokračoval. Aby i nová generace dostala stejnou šanci. Zvlášť v době, kdy děti tráví stále více času u počítače, v tom vidíme opravdový smysl. Mohou vzniknout nové družiny, přátelství a příběhy. Toho všeho chceme dosáhnout mimo jiné tím, že stovky výtisků dodáme zdarma do Domů dětí a mládeže, Skautu, Pionýra a do klubů volnočasových aktivit.

Jak nás můžete podpořit?

Pokud jsou Vám naše vize blízké, budeme velmi rádi, pokud se nás rozhodnete jakkoliv podpořit. Je mnoho cest, jak to můžete udělat:

 • SLEDUJTE NÁS
  Přidejte si nás na Facebooku a sledujte nás. Budeme rádi, když budete naše novinky sdílet a “lajkovat”, aby se o nás dověděli také ostatní.
 • PROPAGUJTE NÁS
  V sekci “Ke stažení” jsou k nalezení reklamní bannery Dračí Hlídky. Dejte je na svůj web nebo pomozte získat místo na jiných fantasy webovkách, aby se o nás vědělo a hrálo nás více lidí
 • TVOŘTE S NÁMI
  Pokud jste zkušení vypravěči, přidejte i Vy svá dobrodružství a pomozte nám vytvořit opravdu skvělou knihovnu questů pro Dračí Hlídku. Pomůžete tak nováčkům, stejně jako PJům, kteří jen hledají inspiraci.
 • PODPOŘTE NÁS
  Pokud máte přístup k hodnotným věcem do soutěží a nebo jste schopni nás podpořit financemi, velmi nám pomůžete. Samozřejmě že se Vám pokusíme odvděčit s ohledem na výši vašeho příspěvku :

Částka od 200,- Kč
Oficiální a trvalé poděkování v Síni slávy
Částka od 500,- Kč
Výtisk Pravidel pro začátečníky a trvalé poděkování v Síni slávy
!! Prvních třicet lidí dostane limitovanou podepsanou verzi !!
Částka od 1.000,- Kč
Podepsaný výtisk Pravidel pro začátečníky, sada sběratelských hracích kostek a trvalé poděkování v Síni slávy
Částka od 3.000,-
Podepsaný výtisk Pravidel pro začátečníky, sběratelské kostky a tričko Dračí Hlídka, trvalé poděkování v Síni slávy + možnost dát jméno nestvůře, předmětu nebo kouzlu v pravidlech.
Částka od 5.000,- Kč a více…
Vytištění Vašeho jména do pravidel a jejich podepsaný výtisk, možnost pojmenovat předmět, kouzlo nebo nestvůru, sběratelské kostky a tričko Dračí Hlídka + trvalé poděkování v Síni slávy na webu

Číslo účtu: 215268426 / 0300
IBAN: CZ1503000000000215268426
SWIFT: CEKOCZPP
V případě zájmu můžete využít i platební QR kód:

divider3

Síň slávy

Tito lidé se rozhodli podpořit vznik a rozvoj Dračí Hlídky finančním darem. Jsme jim za to velice zavázáni. Bez nich by nic s toho všeho nikdy nevzniklo. Patří Vám proto náš věčný dík a čestné místo v této Síni slávy Dračí Hlídky.

rank09_2 Adam “Willy” Pilchweb_picture_sin_slavy3
rank09_2 Ondřej “Ramsey” Pěnička
rank09_2 Petr “Liep” Liška
rank09_2 Marek “Tinuviel” Nebeský

rank03_2 Roman “Japan” Janečko
rank03_2 Jan “Ducho” Duchovič
rank03_2 Pavel “Prasík” Otáhal

rank02_2 Michal “Kachlas” Kachlík
rank02_2 Petr “Pitr” Žák
rank02_2 Martin “Matob” Bečvář
rank02_2 Jana “Nehvizdek” Bahníková
rank02_2 Petr “Pret” Vařeka


Děkujeme Vám !