OstraCon a Domovina

4.5.2017

Ahoj všichni,

OstraCon – Je to neuvěřitelné, ale už za dva dny je tady OstraCon!! Velká oslava Dračáku a setkání lidí, kteří ho mají rádi. S Hlídkou se můžete setkat na přednášce v sobotu (6.5.2017) od 13:30 😉 Po přednášce bude určitě prostor i pro otázky a debatu. A pro hravé fandy bude k dispozici i klasický DrD ze světa, který pro Hlídku připravujeme 😉 Těšíme se na Vás!!! Více o akci najdete na webu http://ostracon.webnode.cz/

Domovina – “Cesta divokými hvozdy trvala Adrianovi měsíce. Když spěšně opouštěl Othion, stromy se barvily do zlaté a rudé. Sotva však překročil hranice Vermontu, počasí se prudce zhoršilo. Plískanice a déšť nebraly konce. Po pár týdnech se dokonce přidal sníh. Jak postupoval na jih, nacházel v něm stále častěji stopy. Neměl nejmenší pochyby o tom, že patřily lesním běsům! O pár dní později se s nimi  opravdu setkal. Zaplatil za to, ale přežil. Přes to všechno, co ztratil, dokázal dojít až k cíli. Jednoho lednového rána spatřil zářivý obraz ve skalní rozsedlině. Mýty opředené údolí Degar Alari ukrývalo slavnou trpasličí pevnost Khazad Nar! Unaveně si sedl na skálu. Jako kdyby mu po tom všem došly síly. Tak moc už chtěl své břímě předat tomu, koho hledal….”

Dnes Vám představujeme další obrázek ze světa Domoviny. Můžete si jej stáhnout v sekci KE STAŽENÍ – Wallpapery a bannery. Autorem je opět skvělý grafik Ondřej Hrdina!

Poděkování – Závěrem chceme moc poděkovat dvěma novým mecenášům.  Jsou jimi Josef “Padák” Petrák a Jirka Urban. Jejich jména připíšeme do Síně Slávy a také na seznam budoucích majitelů pravidel Dračí Hlídky. Gratulujeme a děkujeme!