Odložení data vydání

7.12.2017

Ahoj všichni,

Už včera večer jsem chtěl nahodit další obálku do soutěže kreslířů a také ohlásit vítěze “lajkovací” akce. Nakonec k tomu nedošlo. A to proto, že jsem chystal info pro mecenáše. Přinesl jsem jim “blbou” zprávu. A to, že nestíháme dostat knihu pod vánoční stromky. Je to bohužel tak a odpovědnost jde za mnou. Nepodařilo se mi naplánovat všechny akce tak, abychom stihli dostat věci do tiskárny včas. Nikoho to nemrzí víc než mně. Upřímně jsem v to doufal a musím teď odepisovat na dotazy a emaily lidí, kteří chtěli Hlídku pro své blízké jako vánoční dárek….

I přes všechno zlé jsou tu však i věci, které jsou sakra dobré. A to, že tento přidaný čas můžeme využít. Pracujeme na dalším kole úprav a oprav existujících textů a ladíme detaily, které by mohly být udělány ještě lépe.

Pokračování soutěže kreslířů tak uvidíte až zítra večer. Dnes, jako malou omluvu, bych rád představil náhled na příručku PJe od Art of Jakub PolitzerA taky na sebe s testovací verzí ze včerejška. PS : Omlouvám se, že tento krásný kousek kazím svou hlavou 

Díky za pochopení a podporu, i když to s námi není lehké.
Pavel