Nepolevujeme!

22.9.2017

Ahoj všichni!

Konečně je tady pátek!! Ti šťastnější z vás jdou pařit a nebo relaxují. Lidem na Hlídce ale právě začíná další směna.
Noc a weekend je před námi a tak nám držte palce, ať se věci hýbou!

Jak můžete vidět, konečně jsme se dostali k finálnímu ladění sazby pravidel. Barča mění fonty, rozmístění textů a sloupečky, jako zběsilá (podle toho, co si Pájas navymýšlí). Fallena navíc čeká kupa překreslování (miluje to, i když to nikdy neřekne… teda, říká to v jinotajích... a zní to většinou dost sprostě… joking 😀 Důležité je, že bychom příští týden měli mít finální vzhled pravidel, do kterého se pak nahází celý obsah.

Taky můžete kouknout na první draft trpaslíka. Michal Ondroušek tvoří všechny kombinace ras a povolání pro maximálně nadupanou mobilní apku. Márty, který jí kóduje, slibuje, že to bude pecka! Takže doufejme, že fakt jo.

A jinak ještě při večeru chystáme obeslat všechny generální partnery, kteří Hlídku podpořili. Právě přichází správný čas, aby si mohli pojmenovat nějaký ten předmět nebo kouzlo. Bohové dejte, aby neprošlo “Hurvínkovo kur**tko”

No a v neposlední řadě zbývá vybrat dva poslední elixíry a jeden předmět nekroorganiky u alchymisty a taky přeházet sesílací formule kouzel. Bude dlouhá noc (jak zpívala Helenka)

Na závěr tu mám ještě jedno důležité oznámení. Chceme vyjádřit svůj velký vděk dalšímu člověku, který v náš projekt věří a rozhodl se ho podpořit. Je jím Pavel “Aaron” Čmiel a my tímto moc děkujeme. V tuto chvíli už sbíráme jen finance na tisk samotný. Každá koruna nám pak pomáhá splnit náš cíl. A tím je dostat 500 kopií Dračí Hlídky zdarma do Domů dětí a mládeže, Skautu a dalších center volného času. Díky tomu vznikne úplně nová generace. A my všichni tak získáme dost nových parťáků, kteří se na dobrodružství vydají s námi.

Držte nám palce a “Stay tuned”, protože tady se jede na plný výkon!!!

Tirus