Digitální obsah

O Hlídce - Digitální obsah

Vydání papírových pravidel je teprve začátek. Rozšiřujeme hraní Dračí Hlídky o platformy v online světě, mobilní zařízení, virtuální herní stoly a online databázi.

divider3

Mobilní aplikace

Mějte svou herní postavu vždy v kapse s sebou. Vytvořte si elektronický osobní deník z obrazovky vašeho smartphonu. Mobilní aplikace Dračí Hlídky obsahuje data kouzel, schopností, dovedností, inventáře a výpočtů hodů kostkou na dosah jediného kliku.Aplikace využívá databázi Dračí Hlídky – Sirael, ze které čerpá veškeré informace potřebné pro vaši hru. Odpadá tak vypisování textů do papírového deníku i listování knihou při hledání pravidel. Stáhněte si zdarma obsah pro první úroveň a dokupte si digitální obsah příruček dle potřeby. Aplikace je aktuálně dostupná pouze pro zařízení Android.

Google Play


Webová Sirael (připravujeme)

Databáze Sirael je mozkovnou všech digitálních aplikací Dračí Hlídky, využívají ji totiž mnohé naše platformy. Jedná se o strukturovaná data, jež průběžně rozšiřujeme o nově vydané příručky. V Sirael najdete veškeré předměty, kouzla, schopnosti, bestiář a další informace potřebné pro hru.

Aktuálně lze k Sirael přistoupit pouze skrze mobilní aplikaci, vyvíjíme však webové rozhraní této databáze, tak abyste k vašemu digitálnímu obsahu mohli už brzy přistupovat přes webový prohlížeč.

Sirael dnes obsahuje digitální obsah Pravidel pro začátečníky, Knihy monster a pracujeme na digitálním obsahu Pravidel pro pokročilé.

Digitální obchod DH


Runovládci

Na našem Digitálním obchodě najdete také online šifrovací gamebooky jménem Runovládci. Jedná se o unikátní příběhy ze světa Domoviny, které můžete prožít bez vypravěče a party spoluhráčů. Stačí vám jen přístup k internetu a notná dávka důvtipu a trpělivosti. Čeká na vás napínavý příběh plný tajemství a intrik, zapeklité hádanky a šifry.

Na podzim roku 2020 při příležitosti vydání Pravidel pro začátečníky vyšel zdarma první příběh Runovládců: Cesta zloděje. K příležitosti vydání Pravidel pro pokročilé vydáváme příběh druhý: Cesta kouzelníka.

Runovládci


Digitální ilustrace

Přistupujte a stahujte balíky digitálních ilustrací z našich příruček i průvodních plakátů v prémiové kvalitě k vlastnímu užití. Hrajete – li online, jistě uvítáte sady herních tokenů.

Digitální ilustrace


Roll 20

Dračí Hlídka jako první a jediná česká hra provozuje interaktivní online deník na herním portálu pro stolní RPG Roll20. Členové týmu stejně jako fanoušci z řad hráčů dali hlavy dohromady a vytvořili způsob jak si zahrát Dračí Hlídku s přáteli klidně i na druhém konci světa, z bezpečí domova. Více informací a návod pro tento modul naleznete na dedikované stránce.

DH na Roll20


VTT Foundry

Moderní online tabletop platforma k hraní RPG her. Mezi hráči po celém světě jde o oblíbený nástroj. Podporuje mnoho herních systémů a doslova stovky přídavných modulů, které dokážou oživit Vaši hru. VTT Foundry nabízí kosmetické doplňky, tématickou hudbu, dynamické efekty kouzel, rozpohybování herní scény a mnoho dalšího. Mezi základní funkce patří tvorba zdí ve scéně, osvětlení a třeba i efekty počasí.

Chcete si zahrát Dračí Hlídku online a hledáte vhodný nástroj? Můžete vyzkoušet náš modul pro Foundry VTT.

DH na Foundry VTT

 

divider3

Máte kartičku “Digitální obsah”?

Počínaje Pravidly pro pokročilé přikládáme jako součást příruček kartičky s kódy pro Digitální obsah. Tyto kódy bude možné využít jako doživotní přístup k zakoupeným příručkám v digitální podobě. Navíc také fungují jako slevy na další digitální produkty. Přesvědčte se sami:

Pravidla pro pokročilé – standardní edice

  • Runovládci 2 – cesta kouzelníka – 50% sleva
  • Dig. ilustrace – Pravidla pro pokročilé – 50% sleva
  • Dig. příručky – Pravidla pro pokročilé – 75% sleva (připravujeme)
Pravidla pro pokročilé – sběratelská edice

  • Runovládci 2 – cesta kouzelníka – 100% sleva
  • Dig. ilustrace – Pravidla pro pokročilé – 100% sleva
  • Dig. příručky – Pravidla pro pokročilé – 100% sleva (připravujeme)

Kódy bude možné uplatnit už brzy!

Digitální obchod DH

Pokud vás žádný produkt nezaujal, přesto si vaši kartičku uschovejte! Naši nabídku digitálních služeb rozšiřujeme a váš kód je doživotně platný. Kód lze na každý produkt využít pouze jednou.