Beast master aneb pán bestií

24.1.2017

Abychom Vám zkrátili čekání na pravidla, rozhodli jsme se trochu si zasoutěžit. Kontaktovali jsme přední české kreslíře fantasy a scifi, aby zde každý z nich vypustil jedno své monstrum! Vy teď dostanete unikátní příležitost dát těmto tvorům jména!

Jak bude celá soutěž probíhat? Je to jednoduché. Každý týden se objeví nové monstrum. Vaším úkolem je vymyslet pro bestii jméno. To pak napišete na Facebook k obrázku bestie. Vyhrává to jméno, které bude mít nejvíc “lajků”.

Každý týden vyhodnotíme vítěze. Jeho návrh jména pak adaptujeme do bestiáře Dračí Hlídky. Jako bonus navíc vyhraje fantasy / scifi knihu nebo plakát s motivem Dračí Hlídky!!

Až se odprezentují všechny bestie, proběhne velké finále soutěže. V něm se vystaví všechna monstra a proběhne hlasování o to, které z nich se Vám nejvíc líbí. Bude to naše i Vaše poděkování autorům. Tři vítěze z řad kreslířů odměníme lahví špičkového ledového vína.

Jako první se dnes představuje monstrum Jakuba „Fallena“ Politzera. Budí úctu a děs a jsme zvědaví, jaký název nakonec ponese.

Svůj návrh  napište na Facebook a lajkujte!! 🙂

Těšíme se na Vaše nápady!!

Pokud si troufáte taky zkusit štěstí a nakreslit nějakou bestii, prosím, spojte se s námi a doladíme detaily 😉

PS : Předevčírem jsme do sekce „Ke stažení“ vložili reklamní minibanner. Pokud víte o nějakém webu, který by byl ochoten podpořit nás umístěním tohoto banneru, budeme jen rádi. Děkujeme Vám.