1. Oficiální turnaj Dračí Hlídky (online)

Koná se: 13. - 13.3. 2021

Chcete si zahrát Dračí Hlídku a nemáte s kým? Nebo máte partu a chcete dokázat, že vás žádné překážky nezastaví? Pak je tahle akce právě pro vás!

Proč “Turnaj”?
Smyslem hry je a vždy bude především zábava – ZAHRÁT SI A UŽÍT SI PŘÍBĚH.
Aby to však dostalo ještě trošku kompetitivní nádech, rozhodli jsme se nechat družinu mezi sebou bojovat o to, která si s příběhem poradí nejlépe.

Jak to bude vypadat?
Jako družina dostanete příležitost vyřešit během přesně vyměřeného času (4,5 hodiny) námi připravené dobrodružství.
Kromě toho bude ve stejném čase hrát stejné dobrodružství ještě deset dalších družin. Družiny NEBUDOU mít možnost se v herním světě navzájem potkat.
PJové budou kromě vyprávění hodnotit také množství informací, které získáte, roleplay, schopnost týmové hry a podobně.
Na základě toho pak mezi družinami, které dobrodružství úspěšně dohraji, vybereme tu vítěznou. Tu, která bude nejefektivnější, nejzábavnější a prostě nejvíc cool 🙂

Výsledek a rozhodnutí o tom, která družina je nejlepší bude vždy našim subjektivním hodnocení (a pokud “nezvítězíte”, nemá cenu se s toho hroutit). Proč se o to ale nepokusit?

Abychom byli co nejobjektivnější, budeme používat shodné metriky hodnocení a mezi místnostmi budou procházet ještě nezávislí “rozhodčí”.

Proč do toho jít?
1) Zábava – prostě cool příběh a šance si udělat fajn odpoledne ve světě Domoviny
2) Vypravěči – vybrali jsme zkušené vypravěče, kteří to s příběhy umí
3) Titul – všichni členové družin, které vyřeší příběh, dostanou čestný titul na webu. Vítězná družina pak ještě nějaké odměny ke hře (PJ zástěny, kostky a podobně)

Co mám udělat?
Stačí vyplnit formulář a tím se přihlásit do turnaje. Pokud do toho jdete s kamarády, dohodněte se předem na názvu vaší družiny (a použijte tento název, abychom vás dokázali dát dohromady jako jednu partu).

Kdy a kde se bude hrát?
Budeme hrát přes DISCORD (stačí se zaregistrovat na webu discord.com a hrát klidně přes web, nepotřebujete aplikaci). Turnaj proběhne 13.3.2021 (sobota) od 14:00 do 18:30.

Pokud máte dotazy, pište je na FB Hlídky k postu o turnaji, na Discordu Hlídky do kanálu 1. TURNAJ DH, přes náš webový formulář (sekce Kontakt) nebo na email dracihlidka@gmail.com se subjektem “Turnaj Hlídky”.

Těšíme se na vás!
Tým Hlídky

Přihlásit se 1
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášený.

Název události 1. Oficiální turnaj Dračí Hlídky (online)
Maximální počet lidí 50
Čas akce (začátek a konec) 13. - 13.3. 2021
Základní informace Chcete si zahrát Dračí Hlídku a nemáte s kým? Nebo máte partu a chcete dokázat, že vás žádné překážky nezastaví? Pak je tahle akce právě pro vás! Proč "Turnaj"? Smyslem hry je a vždy bude především zábava - ZAHRÁT SI A UŽÍT SI PŘÍBĚH. Aby to však dostalo ještě trošku kompetitivní nádech, rozhodli jsme se nechat družinu mezi sebou bojovat o to, která si s příběhem poradí nejlépe. Jak to bude vypadat? Jako družina dostanete příležitost vyřešit během přesně vyměřeného času (4,5 hodiny) námi připravené dobrodružství. Kromě toho bude ve stejném čase hrát stejné dobrodružství ještě deset dalších družin. Družiny NEBUDOU mít možnost se v herním světě navzájem potkat. PJové budou kromě vyprávění hodnotit také množství informací, které získáte, roleplay, schopnost týmové hry a podobně. Na základě toho pak mezi družinami, které dobrodružství úspěšně dohraji, vybereme tu vítěznou. Tu, která bude nejefektivnější, nejzábavnější a prostě nejvíc cool :-) Výsledek a rozhodnutí o tom, která družina je nejlepší bude vždy našim subjektivním hodnocení (a pokud "nezvítězíte", nemá cenu se s toho hroutit). Proč se o to ale nepokusit? Abychom byli co nejobjektivnější, budeme používat shodné metriky hodnocení a mezi místnostmi budou procházet ještě nezávislí "rozhodčí". Proč do toho jít? 1) Zábava - prostě cool příběh a šance si udělat fajn odpoledne ve světě Domoviny 2) Vypravěči - vybrali jsme zkušené vypravěče, kteří to s příběhy umí 3) Titul - všichni členové družin, které vyřeší příběh, dostanou čestný titul na webu. Vítězná družina pak ještě nějaké odměny ke hře (PJ zástěny, kostky a podobně) Co mám udělat? Stačí vyplnit formulář a tím se přihlásit do turnaje. Pokud do toho jdete s kamarády, dohodněte se předem na názvu vaší družiny (a použijte tento název, abychom vás dokázali dát dohromady jako jednu partu). Kdy a kde se bude hrát? Budeme hrát přes DISCORD (stačí se zaregistrovat na webu discord.com a hrát klidně přes web, nepotřebujete aplikaci). Turnaj proběhne 13.3.2021 (sobota) od 14:00 do 18:30. Pokud máte dotazy, pište je na FB Hlídky k postu o turnaji, na Discordu Hlídky do kanálu 1. TURNAJ DH, přes náš webový formulář (sekce Kontakt) nebo na email dracihlidka@gmail.com se subjektem "Turnaj Hlídky". Těšíme se na vás! Tým Hlídky
Místo DISCORD
DISCORD
Typ události Oficiální (pořádaná týmem DH)
Vstupné -
Web https://www.dracihlidka.cz
Událost na Facebooku
Počet přihlášených 1/50
Seznam přihlášených
bystron-jakubgmail-com