Uskutečněné akce

Hráči pro hráče

Ostravský turnaj v DrD

KDE: Ostrava, SVČ Ostrava - Zábřeh, p.o., pobočka Dubina, J.Matuška 26a
KDY: 17. - 18.2. 2018
WEB: http://www.drdovaturnaj.webnode.cz
CO: Chceš si zahrát Dračák? Tak proč nejít do turnaje!?!?! Během víkendu si každá družina zahraje čtyři příběhy v DrD 1.6, může si zajít na čaj do čajovny nebo si zahrát deskové hry. Turnaj se skládá ze čtyř příběhů. Za každý odehraný příběh získá družina body. Body udělují PJ podle předem určených tabulkových hodnot. Družina s nejvyšším počtem bodů získá krásné ceny. Dále se boduje i hra jednotlivců. Hráč, který nejlépe zahraje svou postavu, získá opravdu skvostnou odměnu. Krásnými cenami se rozumí fantasy knihy, slevové poukazy a dárkové předměty s motivy DrD. Během celého turnaje je k dospozici lednice, varná konvice a mikrovlnka. S sebou si nezapomeňte spacák, jídlo na celý víkend (snídaně na místě za 60 Kč), pravidla DrD 1.6 edice E, postavu, psací potřeby, dokument o přespání na SVČ (mladší 18 let) a přezůvky. Na turnaj je nutné se zaregistrovat.

GameCon 2017

KDE: Pardubice, Domov mládeže, Horkého 2573
KDY: 21. - 21.7. 2017
WEB: https://www.gamecon.cz/
CO: Největší festival nepočítačových her v ČR. Leitmotivem 23. ročníku je AI - umělá inteligence. Můžete se opět těšit na stovky her: deskové a karetní hry, RPG, larpy, akční hry, wargaming, mistrovství světa v Dračím doupěti, pohybové workshopy a v neposlední řadě skvělé účastníky a zážitky, které ve vás přetrvají minimálně do dalšího roku. V pátek 21.7. od 14:00 do 16:00 můžete zaskočit na přednášku "Dračí Hlídka aneb návrat ke kořenům DrD" :-) Pavel "Tirus" Ondrusz

OstraCon

KDE: Ostrava, Středisko volného času, Ostrava-Zábřeh, p.o., Gurťjevova 8
KDY: 5. - 8.5. 2017
WEB: http://ostracon.webnode.cz/
CO: Chcete si zahrát Dračák v turnaji? Poznat nové lidi a nebo si poslechnout přednášku o Dračí Hlídce? Pak je OstraCon přesně ta akce, kterou hledáte!

YettiCon

KDE: Hradec Králové, Hnízdo Snů, Úzká 208/5
KDY: 12. - 12.3. 2017
WEB: https://www.facebook.com/events/1722120061431777/
CO: Chcete-li potkat na živo lidi, se kterými se tu několikrát do týdne hádáte o tom, kdo hraje lépe Dračák, máte konečně možnost. ? Na programu je hraní základních deskových her (BENG! Space Alert a pod.), přednáška a řízená debata, kterou bych si dovolil vést já (Ostravský drak) zhruba na 1h na téma Hry na hrdiny a taky přednáška o Dračí Hlídce!!!

TriCON

KDE: Třinec, Mklub, Knihovna Třinec, Lidická 541
KDY: 3. - 5.3. 2017
WEB: http://www.knihovnatrinec.cz/tricon/
CO: TriCon je setkání všech, kteří mají rádi nejen sci-fi a fantasy. Čteš, píšeš, sleduješ filmy, seriály, hraješ a slova jako RPG, LARP či dřevárna ti nejsou cizí? Nebo jsi fantastikou dosud nepolíben, ale chceš vědět, poznat a hlavně ZAŽÍT víc? Pak je TriCon přímo pro tebe! Pozor ! Na této akci bude mimo jiné i přednáška o Dračí Hlídce!!